Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dedede

ABSOLUTNIE NIEMODNE

Polecane posty

Gość masterkaaaa
ZGADZAM SIE Z WYSMIEWCZYNI !!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flokkkka
milla_23 jestes totalna wiesniara,ktora od chodzenia 2razy w m-cu na solke bedzie miala zmarchy jak czarownica:p a reszta was mysli ze ma swietny gust i wyczucie smaku,ale jak bylo pisane wczesniej polke zawsze widac na kilometr w obcym kraju;P myslicie ze w sklepach pokroju hm kupujecie modne rzeczy???!!! hahaahh!!!!!!a najbardziej mi zal tych laseczek,ktore mysla,ze sa kobiece i faceci na nie lece,bo sa zadbane_tzn.sa opalone,umalowane i nosza obcasy.WYOBRAZNIA-tego wam brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atalia b.
pomiedzy lachonem z solki a szaroburym kocmoluchem jest mnostwo odcieni posrednich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flokkka---> ehhhh, to się uśmiałam z ciebie!! :D Ciekawa jestem, jak ty wyglądasz?? heh... a najbardziej mi zal tych laseczek,ktore mysla,ze sa kobiece i faceci na nie lece,bo sa zadbane_tzn.sa opalone,umalowane i nosza obcasy.WYOBRAZNIA-tego wam brakuje A cóż to za bełkot?? :P Osobiście nie spotkałam faceta, któremu nie podoba się atrakcyjna, zadbana kobieta na obcasach!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jeszcze tak dla sprostowania--->a reszta was mysli ze ma swietny gust i wyczucie smaku,ale jak bylo pisane wczesniej polke zawsze widac na kilometr w obcym kraju;P Od kiedy bywam zagranicą jeszcze nigdy nie spotkałam się z żadnymi niepochlebnymi opiniami ze strony tamtejszych ludzi co do mojego wyglądu. Z komplementami natomiast-wielokrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
Jakby tak sieprzejmowac tym, co tu wypisujecie, to wszystko jest tandetne, niemodne i jedyne wyjscie to chodzic nago. Ja mam 30 lat i czesto kupuję w sklepach jak new yorker. Nie tylko, ale miedzy innymi. Nie uważam, zebym od 25. roku życia miała moralny obowiazek ubierac sie jak nobliwa ciotka i chodzic w garsonkach w wolnym czasie. W ogóle bycie "modnym" ma to do siebie, że co sezon praktycznie trzeba wymieniać szafę. Ja tam wolę swoje niemodne, ponadczasowe proste dzinsy, jednokolorowe swetry z dekoltem w serek, koszulki polo i zwykłe, proste bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresorrrreee
jak to: trampki sa niemodne???, przeciez wszedzie widac conversy??? poza tym pisanie, ze laska ubrana w najmodniejsze ciuchy i majaca tluste wlosy jest niemodna, to jakies nieporozumienie, ona jest obciachowa :D :D nie mylmy bycia niemodna z byciem obciachowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssss
flokkkka - a co Ty masz do H&M??? Widze, ze tu ludzie bez wyobrazni sie udzielaja. Jakbys dziewczyno myslala chociaz troche i znala sie na modzie chociaz minimalnie, to wiedzialabys, ze praktycznie w kazdym sklepie mozna znalezc cos fajnego! Nawet w lumpeksach! Liczy sie to, jak sie ubrania ze soba polaczy, jaki bedzie efekt koncowy. Wedlug Ciebie tzw sieciowki: H&M, Zara, New Yorker, House, Cropp itd to tandeta, to w takim razie gdzie mamy sie ubierac??? Nie wpadlas na to, ze nie wszystkich stac na drozsze sklepy?? Twoje ograniczenie mnie rozwala, jesli myslisz, ze w zadnym z tych sklepow nie ma ani jednego fajnego ciucha, to wspolczuje Ci glupoty i totalnego bezguscia. Nie rozumiem tez co masz do obcasow, kazdy Ci powie, ze to najbardziej eleganckie i kobiece buty. Zadne plaskie, chodzby nie wiem jak ladne byly, nie dorownaja obcasom. Ale widac, ze dla Ciebie obcasy od razu oznaczaja biale kozaki do uda itd, od razu kojarzysz je ze stylem blachary:| W ten wlasnie sposob udowodnilas, jak bardzo ogranioczna jest Twoja wyobraznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prferende
przeczytałam wszystkie wypowiedzi i pozostaje mi ubranie się w worek po kartoflach gdybym Was posłuchała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natuśka xD
Wysmiewczyni masz ode mnie OSCARA!!!!!:) :D Zajebiscie piszesz! I maszstuprocentową rację!!! Pewnie ubrać sie jak zakonnica-i każdy mój-idzcie się leczyć szare myszy!!!!! hahahahahahaha:) Poprawiacie mi humor:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co jest modne
??? Pokazanie swojej osobowości i temperamentu przez ubiór, dodatki itp. I nieważne czy nosi się wielkie płaszcze, trampki czy różowe bluzki. Skoro ciuchy mają pokazać jacy jesteśmy TO TO SIĘ CENI NAJBARDZIEJ ! I trzeba się nawzajem szanować. Nie założę różowej bluzki nie dlatego, że jest niemodna, tylko dlatego, że mam stonowany charakter i wolę ciemniejsze kolory. Przez ubiór wyrażam siebie. Absolutnie niemodne jest noszenie, czegoś tylko dlatego, że ktoś powiedział, że jest modne. Niemodne jest kopiowanie innych, bo oznacza, że ktoś nie ma swojego stylu- czyli swojego JA. A atrakcyjność zawsze jest w cenie- i nie oznacza ona tyle samo co długie paznokcie i buty na obcasach :( co to za płytkie myślenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filodendron
ja ubieram sie w solarze,simple,monnari,morgan, i uwazam ze wyrozniam sie na tle moich kolezanek.mam 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjvjry
mamy rok 2013 i niemodne są - polary - sztruks - dzwony - buty w szpic - golfy - tisherty chyba ze na siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest TISHERT??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×