Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dedede

ABSOLUTNIE NIEMODNE

Polecane posty

Gość dedede

oto moje typy: *buty w szpic *biale puchowe kurteczki *tipsy *podwiniete jeansy biodrowki i tatuaz na nerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfhdfjhjgj
bluzki odslaniajace pepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodnie dzwony
buty z okrągłym zakończeniem kurtki z futerkiem bluzki odsłaniające pepek trampki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-kurteczki z futerkiem na kolnierzu -wszedobylskie bluzki z paskiem pod piersiami -cizemki w intensywnych kolorach -caly styl emo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzsssssss D
*golizna, czyli bluzki ledwo zakrywające cialo ;p jak i spódniczki itp. *za ciasne spodnie ! *różowy kolor! *spalona solara! *żółte włosy - tzw.blond ? *białe kurtki i kozaki ! *25latka i wzwyż ubierająca się w młodzieżowych sklepach *warkoczyki i kucyki *12latki w tipsach, ostrym makijażu,pasemkach ! *zbyt dużo kolczyków w ciele i tatuażów które nic nei znaczą BLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok ob
co do butow z okraglym zakonczeniem sie nie zgadzam!!!sa modne!!!! podtrzymuje: kurtezki,plaszcze z kolnierzem futrem kolor rozowy tipsy+blond+opalenizna pomarancz kolczyk w pepku - wyeksponowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
moim zdaniem nie modny jest brak własnego stylu i ślepe kopiowanie innych - setki dziewczyn w fluorescencyjnych kolorach i obecnie wszędobylskie pseudo skórzane kurtki :o ps. a trampki kocham od 10 lat i uważam że są zawsze modne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *puma*****
grzechy glowne *brak stylu-kopiowanie stylu ulicy np.rurki i tuniki,skorzane kurteczki pilotki,mocne barwy,wielkie torby,srebrne baletki-co druga laska tak wyglada *babeczki kolo 30 robiace sie na mlodki z gimnazjum-zalosne *tandeta i jeszcze raz tandeta-ciuszki z bazarkow i tzw hurtowni nudne,wtorne i kiepskie jakosciowo *niewprawne "upiekszanie sie" -nieumiejetne farbowanie wlosow(kolor helm),za mocny makijaz(w szczegolnosci za duzo fluidu i tuszu do rzes),opalenizna ala jola,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampolinka000000000
trampki sa COOOOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
ja tez sie zgadzam ze trampki są :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiaki
Mam płaszcz z kołnierzem futrzanym, sierściuch jest czarny i fajny ;) zgadzam się, ze przy kurtkowym kapturze futerko trochę jest passe, bedę musiała jakoś je odpruć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiaki
aha, i bronię różowego ;) Mam bladoróżowy elegancki szal do brunatnego płaszcza, i bardzo ładnie wygląda :) nie kazdy róż, to tandeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynki w różowym w tipsach i na wysokich białych butach.. kurde nie wiem czemu ale nienawidzę blondynek i do tego w różowym.. A co do reszty to napiszcie co teraz powinno sie nosić.. bo chyba wymieniłyście przynajmniej po jednej rzeczy co każda z was nosi.. Teraz modne są płaszczyki nie prawda..? A co druga panna chodzi w płaszczu i w jebanych botkach albo saszkach... Tego akurat nie wymieniłyście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopi
a mi się podobają kurtki z futerkiem...ogólnie podobają mi się futerka...a czarna kurteczka z futra królika to juz wogóle jest sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiaki
bo botki są modne i saszki też :) ja szaszek nie lubię - buty dla krasnali ale ładne botki na wysokiej dziewczynie przezentuja się ok. płaszcze są praktyczne i wreszcie cos innego od kurteczek;) arafatkę posiadam, ale nieco stuningowaną, nie taką dosłowną nie jestem blondynką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asuma
Wara od warkoczyków, kucyków i trampek, są ponadczasowe!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzsssssss D
Modne jest w sumie wszystko, jak widać na ulicy ;) Tyle że połowa to tandeta, wszystkie Panienki taaakie same, zero gustu tylko klony ! ale to jest ta moda ryneczkowa, tylko tam neonowe spodnie, plastikowe kurtki itp. Co do trampków się zgodzę, są z a j e b i s t e ! ALE jeśli nosi się je bo lubi a nie bo nagle nastała taka moda, i andergrandowy look nastał i pół miasta w nich chodzi, a wcześniej uważały te same osoby za brzydkie i tandetne, nie wiedzą nawet czego sa symbolem, skąd się wywodzą! Podobnie jest z tatuażem, kiedyś był symbolem, miał znaczenie, był przekazem, a teraz jest g ó w n e m :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzsssssss D
Aaaaale się wszyscy zgodzą że najgorsze są te małolaty al'a pank emo - a nawet nie wiedzą co to jest tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznia zolza
to mowie ża sa modne.. ale wszyscy w tym chodzą !!!! rzygać sie chce.. wymieniłyście kurtki z futerkiem a same takie macie i chodzi mi o to ze np tak jak plaszyki dla mnie sa znoszone.. owszem sa niektóre bardzo ladne a wręcz śliczne ale u mnie juz co 2 panienka chodzi w płaszczu i przeważnie ma ten sam krój i kolor.. porażka.. jebane klony .. dlatego nie kupuje bo wiem ze zaraz cala "wieś" nie będzie miała nic innego na sobie jak płaszczyk.. Ale jak zapoluje na jakiś fajny i naprawdę jedyny płaszczyk to sobie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotówkaaaa
okropne są sieciówki i przeceny całe miasto to potem kupuje w styczniu za pół ceny a ty w październiku za pół wypłaty MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do expertow
rurki są jeszcze modne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznia zolza
moze buty EMU? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznia zolza
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzssssssssssss D
Po prostu, babki nie szukają niczego swojego, tylko ślepo podpatrzone rzeczy kupują, bo w jakims centrum handlowym jest nowa dostawa to się jak głupie rzucają, albo naogladają TV i gazet i gwiazdy udają ... Owszem, niektóre fajnie wyglądają poprzebierane jak z innej planety, ale to jest pod publike, na tym zarabiają, a nie taka panienka z małego miasteczka... WRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEPSZA BYLA JOLANTA
NIEMODNE SĄ RURKI. TO NA BANK . ZNAM SIE NA MODZIE TROCHE WIĘC WIEM . TERAZ TYLKO POSZERZANE SPODNIE KRÓLUJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wreszcie ktos odpowiedzial
a jak wloze rurki do kozakow to bedzie ok? przeciez poszerzanych se nie wloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×