Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezla tluczka

francuski prcodawca,jaki jest??Jak przejsc pozytywnie rozmowe dla francuza?

Polecane posty

Gość Niezla tluczka

Pytanie w temacie. Bede miala rozmowe kwalifikacyjna niedlugo, osoba ktora bedzie przeprowadzala jest francuzem.Mam byc wygadana,czy zrobic sie na szara myszke i odpowiadac tylko na pytania? Mam stresa bo zalezy mi na tej rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezla tluczka
pomocy!!!mam dola i stracha!!!nie wiem jacy sa francuzi,nigdy nie mialam doczynienia z ludzmi z tamtego kraju. Ma ktos szefa z Francji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezla tluczka
chyba pytanie zle zformuowalam albo nikt nie mial doczynienia z ludzmi z Francji. POmocyyyyyy!!!!!!! Zalezy mi na tym~!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............i
a jakie to ma znaczenie jaki on jest? teraz wiekszosc pracodawcow chce wydoic ile sie da a potem wypieprzyc na pysk, jak juz przestaniesz byc potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezla tluczka
Ma znaczenie bo najpierw chce dostac ta prace a jest wielu chetnych. Jak przekonac go zey mnie wybral jesli wszystkie osoby sa z podobnym wyksztalceniem. Nie znam faceta osobiscie,wiec tak ogolnikowo sie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddd
a jaka to praca dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
gadaj z nim po francusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddd
rozmowy kwalifikacyjne tak samo pzrebiegaja jak i w Polsce, natomiast zazwyczja podczas rozmowy masz czesto do czynienia z conajmniej dwoma osobami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddlddddddddddddd
Ale z ciebie idiotka. Co, wydaje ci się, ze wszyscy Francuzi są tacy a wszyscy Niemcy inni? Kobieto, obudź się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddd
ale co to za praca bo moja byla firma nagonki w Polsce robi, tak juz nikt z Polakow mowiacych po francusku we Francji jej nie chce... a i dowiedz sie ile placa za ile godzin pensja podstawowa najnizsza tutaj to 1200 brutto, wiec nie daj sobie kitu wcisnac ze to jakis majatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliputka
Wolalam zapytac,hehe teraz tez tak mysle ze glupie to pytanie ale mi zalezy wiec chce wypas najlepiej!!!!!!!!!!! Praca nie bedzie we Francji tylko w Anglii,ale to francuska firma a ja musze znac tylko angielski i polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddd
Zalezy jaka firma i od osobnika. Z mlodmi tzreba wykazac sie profesjonalizmem itd ale czetso tez dziala poczucie humoru. No i wyglad tzn w Polsce babki nawte na wyzszych stanowiskach maluja i ubieraja sie w taki sposob ze tutaj uchodzilyby za prostytutki albo za wracajace z balu.... Zadnych paznokci bordo i czerwonoych pomadek czy blekitnych cieni do powiek lub spodniczek mini i dekoltow do pasa ( wiem wiem ale Plski juz maja taka opinie ze bardzo " lubia podkreslac swoja kobiecosc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezla tluczka
ja juz mam taka nature ze nie lubie sie zbytnio malowac,troszke tylko maskary i jakis podklad to wszystko. A na rozmowe zamierzam zalozyc szare takie eleganckie spodnie i biala bluzke,z tym ze ona ma troche dekoltu/dekoldu(??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ńka
jak bedziesz miec troche dekoldu to juz o nic sie wiecej nie martw🖐️ wykosisz wszystkich intelektem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ńka
dzieki dekoldowi /ten to za wszystko starcza/ wiem, bo pracowalam we francuskiej firemce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkakakl
Zobaczysz na miejscu jak pzrebiega interakcja i dostosujesz swoje zachowanie. Skromny wyglad, klasyczny, profesjonalizm i zawsze dziala jakas mala anegdota, zeby zaczepic uwage na sobie ( rozmow kwalifikacyjnych bywa wiele dziennie w wiekszych korporacjach). W wiekszych firmach rozmowy masz z dana osoba o takim i takim nazwisku ale zawsze jest jakis asystent osoba towarzyszaca. Twoj rozmowca prowadzacy zazwyczaj interesuje sie twoimi kwalifikacjami i twoja ewentualna rola na stanowisku, natomiast osoba tworazyszaca czesto jest z Human Ressources i oglada ciebie raczej pod katem osobowosciowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezla tluczka
to nie ejst dekold do pasa,jednak troche jest,taki kopertowy ze klapy z lewej strony wchodza na prawa.Nie jest to ordynarne,moja mama twierdzi ze bardzo elegackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezla tluczka
A jesli facet bedzie taki z obserwatorw,ze lubi jak ktos opowiada?Ja jak sie denerwuje to podnosze glos:( ale to z ekscytacji,zawsze to robie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezla tluczka
kwalifikacje mam, ale wlasnie te wszystkie osoby ktore tez chca dostac prace maja podobne.Wiem ze jest okolo 4 innych osob na to stanowisko a ja musze dostac ta prace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezla tluczka
Po przeanalizowaniu maili twierdzam ze to jednak sztywniak,wiec chyba nie bede silila sie na bycie zabawna.Ale mam stresa,jeszze tak bardzo mi nie zalezalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ńka
a z czego wnioskujesz, ze sztywniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezla tluczka
A poza tym przestan traktowc mnie jak jakas idiotke,nie bede tam nikogo calowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla
Po angielsku oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla
maile tez po ang piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla
Ja kiedys pytalam kolezanki jakto jest pracowac u francuzow,ale powiedziala ze latwo i ze lubia jak laska sie taka zabawowa,a ja taka nie jestem.Nie ze ejstem powazna non stop ale nie ejstem typem ktory sie non stop smieje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ńka
fajnie Ci kolezanka powiedziala. Mi jakos latwo nie bylo, nie wiem czy zalezalo to od stopnia zabawowosci, ale niezle mi ta praca dala po dupie. Ty to chyba masz 18lat, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla
Praca moja polegala by na Customers Relations,czyli utrzymywanie kontaktu z klientami,dbanie o nich, odpowiadanie na wszelie pytania.Wszystko przez tel,mail. To jest specyficzna branza i nie kazdy sie na tym zna,ale z odpowiednim wyksztalceniem mozna sie szybko nauczyc. Ja mu kiedys przez maila napisalam czy jest duzo innych osob ktore wytypowali,on napisal ze 4.A ja mu odpisalam ze mam nadzieje ze nie beda lepsze ode mnie..jezuu ale siara..nie wiem po co to napisalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla
mam meza:) i dziecko tez mam,ale poki co sie nie rpzyznalam do dziecka bo raz juz mialam dostac prace gdy wygadalam sie ze mam dziecko i niestety nie przyjeli mnie bo jak sam facet stwierdzil potrzebuja kogos zaangazowanego 150% w prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ńka
przeciez to wszystko co uslyszysz w tych rozmowach to moga byc tzw. pozory, laska wyluzuj... Moze gosc Ci wciska kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×