Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr76

Pomysł na działalność

Polecane posty

Nie mogę w żaden sposób znalźć pracy. po nowym roku dotacja z UP ma być 18 tyś. ale nie mam pomysłu co można otworzyć. Miasto małe, pracy nie ma . 18tyś to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dość daleko. Byłoby ciężko załatwiać sprawy na odległość. A tą twoją miejscowość mniej-więcej ile ludzi zamieszkuje? Chodzi o to, że jak jest tam trochę ludzi, to można rozważyć otwarcie jednego z punktów franchisingowego programu mojej firmy. Jaka branża ciebie najbardziej interesuje w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku o inwestowaniu można by było mówić, gdybyś była gdzieś niedaleko. Tak nie jest, więc można mówić jedynie o pomyśle. Czyli akurat o tym, co szukasz. Pomysł polega włąśnie na tym, że otwierasz sprawdzony opracowany biznes, oparty o dużą firmę , gdzie masz kompleksowe wsparcie, zaopatrzenie w materiały, towar. Ewentualne szkolenia też zapewnione. Czyli dokładnie ta sama zasada co McDonalds, Pizza Hut, Holiday Inn czy Statoil. Pasuje ci coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym jakiś firmowy sklep ale za małe miasto chyba Na taki sklep też chyba dużo kasy trzeba Może stacje gazową otworzę bo mam wszystkie plany ale nie wiem czy to jest oplacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×