Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejhaaaaaaaaa

Wesele 200 osob!!!

Polecane posty

Gość hejhaaaaaaaaa

ile trzeba kelnerow i kucharek na takie wesele?, ile srednio na osobe moze wyniesc koszt jedzenia(6 dan goracych, 12 przystawek), ciasto, owoce, soki, napoje(bez wodki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie wesele na 240 osob w restauracji :140 zl od osoby a kelnerami kucharkami sie nie przejmuje bo to juz musi zapewnic mi restauracja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhaaaaaaaaa
nikt nie wie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Jeżeli chodzi o koszty to niestety nie pomogę. Ale byliśmy na weselu gdzie na 150 osób były 2 kelnerki i stwierdziliśmy, że to stanowczo za mało. Myślę, ze na 200 osób powinno być jakieś 4-5 kelnerów. Najlepiej jesli popytasz kucharki. One zwykle mają już swoje stałe składy na wesela i wszystko Wam powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam na weselu
na 180 osob bylo 4 kelnerki, mysle ze wystarczajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhaaaaaaaaa
bo wysdaje mi sie ze na osobe to wychodzi min 60 zł, nie ma nikogo kto robil takie wesele?? ja calkowicie sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhaaaaaaaaa
pyatalam sie kucharki mowila ze na 150 wychodzi kolo 8 tys, ale wydaje mi sie ze zanizyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhaaaaaaaaa
za samo jedzienie +picie ,ciasto itp?? a ile u was bylo dan goracych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhaaaaaaaaa
a tak jeszcze spytam, jakbys mial robic wesele jeszcze raz to wolalbys juz zaplacic np te 130 za os i o nic sie nie martwic? bo ja sie zastanawiam czy takie cos ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ty jestes
gdzie placisz tylko 130 zł od osoby u mnie w miescie to 180 190 wiec zdecydowalismy ze robimy na sali z kucharka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhaaaaaaaaa
woj wielkopolskie, znalazlam sale 130 za os, i tyle bym byla gotowa zaplacic ale moj narzeczony ma malo kasy i woli bawic sie w kucharki, juz nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stanowczo wolalam zaplacic i miec wszystko z glowy i teraz tez bym przy tym zostala :) 130 zl to przeciez nie jest tak duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ty jestes
no zdecydowanie taniej wychodzi robioac ze swoja kucharka ale fakt narobic sie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo :P po co sie meczyc tydzien czy nawet dluzej przed weselem jak mozna miec za nieco wyzsza cene lux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhaaaaaaaaa
no niewiem czy to wiele taniej wychodzi, wynajecie sali pare tysiecy, + 2 tys kucharki, jedzenie 70 zł za osobe, to moze wyjsc wszystkiego 115 za osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhaaaaaaaaa
a przeciez czyms to chlerne zarcie trzeba przywiezc, ja rozumiem gdyby faktycznie w restauracji musielibysmy zaplacic 180 za os,to moze bym sie zdecydowala na kucharke. ale 130??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Moja koleżanka robiła rok temu wesele na wynajętej sali i koszty całego ślubu i wesela to ok 20 tyś. (na 150 osób). Ja policzyłam, ze przy cenie 150 zł/ os, w restauracji wyszłoby jakieś 10 tyś drożej niż np w remizie. Poza tym to trzeba patrzyć nie tylko na cenę, ale też na posiłki. Byłam w restauracji na weselu i fakt, że sala ładna i w miarę elegancka, ale jedzenie nie dorównywało temu z wesela z remizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wliczone bylo wszystko 5 dan goracych 80 ciast. sala nas kosztowala 1000zl. jakbym jeszcze raz miala wybor to bym nie zmienila swojej decyzji, wszystko mialam pod kontrola :) to bylo bardzo mile, rodzinka pomagala,ktora oczywidcie byla blisko, nad wszystkim czuwalam i bylo tak jak chcielismy. Naprawde nie chcialabym przyjechac w sobote juz po slubie na sale i nie wiedzc co mnie czeka tak to wiedzialam, ze to moj slub, i zylam tym tygodniem \'przed\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×