Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jest tu ktoś taki

Jak oczarowac faceta na imprezie

Polecane posty

szczera dziewczyna (szczeradziewczyna@op.pl) brat niedziwedz to chyba o mnie mówisz z wyjatkiem głosu...bo jest nie ładny to juz nie tobie oceniac:O .....nagraj sie i wyslij na mejla ...ocenie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne jak się
ubierzesz. Lodzik w toalecie zadziała na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne jak się
to jedno i to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niedzwiedz własnie o to chodzi, ze nagrywałam sie i słuchałam i jest masakra i jest to obiektywne zdanie...nie dlatego ze wszyscy zawsze uwazaja ze maja nieładny głos taki mam głos blee:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini i szpilki:O a zazwczyaj nosze dzinsy..lub inne spodnie kiecek nie noze bo nie wygodnie jest;) i bluzke jakąs ładną z dekoldzikiem z kultura..zeby ladnie biust podkreslic a nie zeby wywalic cyce;) i but ,moze byc płaski moze byc szpilka;),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozecie się odstroić jak
księżniczki. A i tak jak przyjdzie lala i zrobi bacika wasze szanse spadają do zera. PRzykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barwy głosu raczej nie zmieni....ale moze czasami wyrazenia ubierac w pewne słowa ktore moga faceta tak powalic na ziemie ze nawet biust ubrany w piekny stanik bedzie tylko małym dodatkiem w tym momencie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze wypowiem sie ja. Mojego meza poznalam wlasnie na imprezie w pubie. Czym go zauroczylam, nie mam pojecia bo w ten dzien wyciagnieta na sile przez kolezanke bylam fatalnie ubrana, bez makijazu, troche podpita i calkowicie na luzie ( po takim dniu jaki przezylam wszystko mi zwisalo). Mysle, ze moj facio byl tez po prostu pijany a jak otrzezwial to juz stal przed oltarzem:)) Ale chyba nie zaluje, zwazywszy ze od slubu minely juz 3 lata a on dalej powtarza mi jak to mnie kocha (ja jego tez:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy zrobić lodzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MA SPOJRZEC NA MNIE JAK NA KOBIETE A NIE JAK NA DZIW** widzisz i tu jest dżinx ze na dziwke mogłabys sie zrobic a kobieta to musisz poprostu byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×