Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan... serce

Kto zgubil swoje serce?? znaleziono ok.22.19.

Polecane posty

Gość IDENTYFIKACJA SERC
Drogi Zwyczajny..... Tak serce,...jednak do Ciebie należy wybór..od zawsze tak było... jedno serce ma więcej wiary, inne mniej...jedno bardziej wierzy ludziom, inne Bogu, a jeszcze inne nikomu.. Które z nich żyje złudą ..potrafisz sobie odpowiedzieć sam..jesteś inteligentnym sercem..od zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
zwyczajny..milo,ze lubisz bajki....masz ochotę dopisać zakończenie będzie mi szalenie miło...a takze ciekawie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRANOC SERDUSZKO
"Po każdej nocy wstaje dzien..czy chcesz, czy nie chcesz..." Śnij słodko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
Identyfikacjo... ..iluzje..jest ich wiele..nimi żyjemy...Ale są też,wbrew wszystkiemu,rzeczy prawdziwe.. ..każde serce najbardziej wierzy sobie... Kolekcjonerko... ..tak,lubię bajki,zwłaszcza takie miłe... ..ale pisać tak pięknie nie potrafię..... Serce... ..jestem tylko kimś zwyczajnym.Nie smuć się,jeśli czasem zrozumiem coś żle... Kobieto bez... niedzielne wieczory są takie długie..Miło byłoby Cię usłyszeć..gdybyś zechciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serca..Kochane Serca
...Tak zimno dziś i deszczowo! Jesień żegna się z latem na dobre... Będzie nam razem rażniej w te długie wieczory..i cieplej..i mniej samotnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
Serce na temblaku...wróciło!! jak się cieszę, że temblak już nie jest potrzebny!! ...że jestes serce i wiesz, jak bardzo nam Ciebie brakowało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość identyfikacja serc
..Zwyczajny...ja nie chcę żyć iluzjami...może dlatego jest tak ciężko..nie można okłamywać serca... ,,,a prawda?..czym ona jest.? mam spytac serca tak? .są serca, ktore nawet sobie boją się wierzyć..i stąd nasze serce jest wciąż czekające.... niepewne....drżące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
...zwyczajny,... lubię gdy bajki nie mają końca..wtedy zawsze jest nadzieja...nawet jeśli żyje ona już tylko pośród gwiazd... ..a swoją drogą..chciałabym,aby serca dopisały swoje zakończenia...bo w każdej bajce ziarenko prawdy tkwi..i tę prawdę, zna tylko serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
....serce...wiem, potrzebujesz ciepła, drugiego serca,znam Cię serce bardzo dobrze...nie musisz sie lękać...nie zabiorę Ci niczego, co kochasz...chcę dać Ci tylko to, co możesz i zechcesz przyjąć...czy to coś złego ...serce?..prosze powiedz coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
..to nieprawda, że milośc musi tylko cierpieć i tęsknic...to nie jest tak i Ty o tym dobrze wiesz....nie płacz, widzę Cię tam daleko..ciemności otulają serce..nie płacz.....nie jesteś samo,..serce.... tutaj jest tyla dobra.. jest takie jedno piękne serce, ..ono nigdy nie zawiodlo nikogo... Ono jest samą milością , dla Ciebie ...Uwierz mi ..Ono kocha tak bardzo mocno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
..pewnego dnia przekonasz sie, że miałam rację, ...będe już wtedy bardzo daleko, już niedługo, ale dopóki jestem chcę zdążeć powiedzieć coś wżnego.....żadne serce nie jest w stanie zastąpić Ci miłosci TEGO SERCA, ale o tym tez dobrze wiesz.. bo ...kochasz sercem . Dobranoc. http://www.youtube.com/watch?v=XTZbM4dJLkc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość identyfikacja serc
Pora na wznowienie poszukiwań wlasciciela/włascicielki serca zgubionego! kolejny tydzień bez szczególnych osiągnięć...jak długo potrwa ta pracochłonna akcja identyfikacji? tego nie wie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
Witam serdecznie serca, ktore tu czekały ..z nadzieją....cierpliwością i odwagą..... ...bo czekanie jest odwagą..gdy ndzieja czasem gaśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
"NADZIEJO!!! NIE OPUSZCZAJ MNIE" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
Identyfikacjo.. ..nikt nie chce żyć iluzjami..miłość to nie iluzja..Chcesz znać prawdę?..posłuchaj serca.... Kolekcjonerko.. ..bajka ,taka piękna ,pisze się sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce na temblaku
Kobieto.. ..miłość prawdziwa nie może być niczym złym..Ona rozumie wszystko... ..cierpienie i tęsknota wpisane są w miłość,tak samo jak ciepło i czułość... ...ale..Kobieto..gdzie Ty chcesz odejść? Nie odchodż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
Serce..gdzie jesteś ..? bez Ciebie tak żle.. Proszę,nie strasz mnie więcej...i nie mów "to nie ja".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
Witaj zwyczajny....!...Twoje serce jest pewnie tam "gdzie Twój skarb".. czym ono moze Cię straszyć..?...chyba nie miłością...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
....jest przecież skazana na tę podróż...dawno planowaną...bezsens zycia popycha ją i skazuje...ale boi się strasznie...aby nie być bardziej sama..niz jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
Kobieto.. ..to smutne.... ale..wrócisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
...zgadzam się z Tobą, że bajki, te dobre, szczesliwe piszą sie same, a te zwyczajne są naprawdę ładne..i chciałabym Zwyczajny...prosic Cię o pomoc...Twoje zakończenie byłoby najpiekniejsze..dla tej bajki i tego serca....skuszę Cię.. ???..... P.S. piękne bajki trzeba uzupełnic madrością, którą właśnie Ty możesz się podzielić... ...a ciag dalszy był............serce długo patrzyło w niebo pełne gwiazd......no i co potem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
..a gdzieś w oddali inne serce też patrzyło..tęskniło.. I co było dalej?? Nie,chyba to trochę za trudne dla mnie,chyba mnie przeceniasz. Nie psujmy tak pięknej bajki..Niech pisze się sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
...tak właśnie.....my ją ubogacamy... "..a gdzieś w oddali inne serce też patrzyło..tęskniło.". I co było dalej?? ..po chwili jedna z gwiazd spytala serca: - za czym serce tak tęsknisz? serce milczało dluższą chwilę, a po chwili?........ i co było potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
..a serce odpowiedziało:" nie pytaj,Ty przecież wiesz..jesteś moją powierniczką od lat.." i co było dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co byo potem...
...jestem Twoją powierniczką od lat, to prawda.....odpowiedziała gwiazdka, lecz przez te wszystkie lata,nosisz w sercu marzenie, które ja moge Ci ziścić...wystarczy, że napiszesz je na płatku białej róży.. ..a różę przytulisz do serca...wtedy usłyszę jego glos...i twoje marzenie sie spełni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
tak....bardzo ładnie..i może na tym poprzestańmy.....Chyba nie trzeba już mówić nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe ze....
to serce nalezy do mnie? bylo juz pozno i zbyt nerwowo szukalam kluczy w torebce. potem rozlegl sie sygnal smsa... otworzylam drzwi samochodu, wyskoczylam. serce za mna. mozliwe, ze troche przygniotlam je drzwiami. nie chcialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serceserce....
...to znaczy, że nie należy do Ciebie....bylabyś tego pewna.... ..a serce już też nie chce być twoim...za takie traktowanie..no ..sama rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe ze....
skoro czeka zziebniete i zimne, to moze jednak nalezy do mnie? ja jestem pewna, ze tak. ono chyba nie do konca... to byl tylko jeden wieczor. dbalam o nie przez tyle lat, jak to mozliwe ze o tym zapomnialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×