Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan... serce

Kto zgubil swoje serce?? znaleziono ok.22.19.

Polecane posty

Gość serduszko rozmarzone
bo....to jest smutne...dlatego serce czasem zamyka się w samotności..czasem chce o wszystkim zapomniec....pragnie tylko kochać..ale tego też mu nie wolno...eehh Ktosiu lepiej napisz mi coś radosnego, będę się uśmiechać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
..kochać ..to chyba wolno?To chyba nic złego? W miłości najpiękniejsze jest to,że można się ogrzać w jej cieple..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko rozmarzone
Tak,...pięknie piszesz...to prawda...serce pragnie tylko tak żyć, muszę jej bardziej zaufać.....uwierzyć miłosci.... myslisz, że każda miłość może zawsze komuś być potrzebną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
Tak,myślę że każda miłość jest komuś potrzebna..jest ważna dla kogoś.. Każdego człowieka można pokochać,bo każdy ma w sobie jakąś cechę,w której można się zakochać.. I myślę,że każdemu wolno kochać,również takim sercom jak Ty..niezwykłym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko rozmarzone
....nawet nie wiesz,jaką radość czuje teraz moje serce i...usmiecha się....dziekuję Ci za te.pełne..ciepła słowa..... nie wiem tylko jakie to jest niezwykłe serce?, ...moje bywa tylko czasem drżące, czasem smutne, a czasem bardzo szczęsliwe, gdy śni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
..jakie to jest.? mądre i dobre,wrażliwe..A dla mnie jest niezwykłe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko rozmarzone
...takie niezwykłe serduszko może być tylko Twoje... ...jakie te serca sa niemiłosiernie do siebie czasem podobne... Serduszko już się tuli do podusi i idzie spać. a dla Ciebie moje bliżniacze serce piosenka na dobranoc.Spokojnej dobrej nocy .Dziękuje Ci za ciepełko. http://pl.youtube.com/watch?v=XSdob_eLygs Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
Dobranoc i dziękuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranek szczęścia....
http://andante.wrzuta.pl/audio/1jMPw8hjmA/ Jaki to poranek??? ..nooo.. serce...!? to chyba ta deszczowa pogoda tyle cie w łóżeczku wieziła... no ale teraz gimnastyka ,kawusia śniadanko spacerek ...i będzie śpiewająco.. Radosnego dnia wszystkim sercom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
czasem wystarczy kilka ciepych słów, by sercu było rażniej, cieplej...milej....chociaż to i tak jeden niekończący się sen serca, które tak bardzo pragnęło bić dla Kogoś... http://www.youtube.com/watch?v=loHGtyFMYIo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość identyfikacja serc
..no i zostałam bez "pracy"..serce gdzies do kogoś przylgnęło i już wie czyje jest....juz się teraz tak szybko nie zagubi, jest w sercu pełnym miłości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość identyfikacja serc
..idz..najwyższy czas!...znowu się bedziecie szukać....a ja bede miala prace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje serce...
Miło,że wszyscy od rana w takim dobrym nastroju..pomimo deszczu..To pewnie ten drobny deszczyk,którego się nie czuje ..który powoduje,że przemokliśmy do głębi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje serce...
skarb serca.. ..aTobie dlaczego żle..?Nie wychodż! ,poczekaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
Też zauważyłem,że dzisiaj wszyscy w świetnych nastrojach.. takie śmieszne rzeczy mówią,nie tylko tutaj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje serce...
skarb serca.. ..wyszedł..i chyba gdzieś zabłądził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Identyfikacja serc
.....zabłądził i wcale mu się wracać nie chciało, kombinator jeden... Na szczeście za drugim razem nie miał gdzie zaparkowac i wrócił do domu szcześliwie.....to dopiero włóczęga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko rozmarzone
...wypraszam sobie..w teatrze byłem, nie jakis tam kombinator...pomarzyc znowu mozna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość identyfikacja serc
no, chyba że w teatrze, OK...teraz znowu będzie moc snów... o nie wiadomo czym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko rozmarzone
...jesli o snach mowa, to zawsze wiedomo..ten sam sen...nigdy mi się nie znudzi...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje serce...
..jesteś... ..sen..jeśli ten sam.,to może nie trzeba już słów..? ..czy można powiedzieć coś jeszcze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje serce...
..jesteś..? ..nie.,bez słów niedobrze., bo nie wiem czy jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kochane serce
...dobrze że jesteś....szkoda, że nie wiadomo, gdzie jesteś, kim jesteś...a... no przeciez wiem....sercem moim jesteś a, zresztą, to i tak niczego nie zmieni...nic nigdy nie wiadomo co jeszcze może się zdarzyć....chyba się musisz napić serce, zamarzniesz w tym ukladzie na amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
..serce.. nie tak!Nic złego nie może się zdarzyć..nie zamarzniesz.! Tylko..nie możesz pozostać tam,gdzie tak zimno.. Nie możesz się gdzieś skryć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kochane serce
...może mogę...może nie mogę....mewa miała mnie utulić skrzdłami ogrzć,,,odgrażała sie kompromisami i co no co z tej mewiej paplaniny zostało.?..chyba tylko jej pióraaa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kochane serce
..a ja i tak wiem .że któregoś dnia...bedzie wszystko inaczej...serce ..czy Ty też w to wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko rozmarzone
czy ja wiem?? komu tu można dziś wierzyć nawet sobieciężko ..czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje serce...
..tak,serce..wierzę..Musi być inaczej,lepiej.. Mewa i jej kompromisy..co ona Ci obiecała..? ale..może na jakieś kompromisy ją stać ..? nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×