Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan... serce

Kto zgubil swoje serce?? znaleziono ok.22.19.

Polecane posty

Gość Taka jedna 1975
Ja zgubiłam swoje ale On nie jest zainteresowany mną :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko rozmarzone
to go olej i sprawa z głowy! a serca tu nie znajdziesz chyba że spotkasz kogoś zwyczjnego....hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moje serce gdzie
...nie pamietam już co obiecała kłamała od początku, nie było to serio, ale, ze moje serce _ nic nie rozumiem i nie chcę rozumieć ..bo i po co..to niczego nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
właśnie.,gdzie jesteś..serce..?Takie byłeś radosne,a teraz nagle..Niewidzialne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
..wiesz,serce..trudno za Tobą nadążyć... Gdzie Cię szukać..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko rozmarzone
....tu jestem...a Ty gdzie ?? ?? szukaj mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
..wiesz,może lepiej zostań tu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa...
moje kochane serce ...może mogę...może nie mogę....mewa miała mnie utulić skrzdłami ogrzć,,,odgrażała sie kompromisami i co no co z tej mewiej paplaniny zostało.?..chyba tylko jej pióraaa, myślisz, że kłamałam?? jestem..., jeszcze jestem... nadal czekam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam dworzec. I odjeżdżajacy pociąg... Ja odjechałam. Moje serce zostało kloszardem na tym dworcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już lepiej nie mówic nic...
iftar..serce... Czasem człowiek chce być głupi, jeżeli to pozwala zrobić coś, czego mu wzbrania mądrość. Autor: John Steinbeck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb serca
...zwyczajny...serce skazane nie może inaczej ..już nie może zostać myślało..miłość je zatrzyma..lecz tak sie nie stało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko rozmarzone
mewo...nie czekaj...działaj....jesli nie kłamalas mewo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
Serce.. ..nie możesz zostać..?Odchodzisz..?,bo nie wiem.... Naprawdę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko rozmarzone
Naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kochane serce
przytul mnie....przytulisz? na dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje serce...
..przytulę.. Dobranoc.,miłych snów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa...
serduszko rozmarzone - pozostało mi jedynie czekać.. nie mam sily ,,działać"... już nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana mewo..
chyba Cię zrozumiałam...niektórzy szukają tu serca,a Twoja miłość to jak..opętanie,nie pozwala Ci normalnie żyć.. Chciałabym Ci jakoś pomóc,ale pomyśl sama -jak? A może trzeba przemówić do rozsądku "szatana",niech się usunie i da Ci spokój ?! Niech zniknie z pola widzenia ? Nie możesz tak żyć mewo.. Ci,którzy Cię kochają muszą to zrozumieć.. Mądra miłość musi to zrozumieć.. Pomyśl.,czego chciałabyś ? Pozdrawiamy Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana mewo..
..miłość nie może niszczyć ..mądra miłość musi to zrozumieć.. ..prawda,mewo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana mewo..
I powiem Ci coś jeszcze.. Spójrz na "szatana",ale bez różowych okularów..Nic nadzwyczajnego,najzwyklejsza przeciętność..Czym on może zachwycić.? Nie wiem,naprawdę.. A co może Ci dać ?Niewiele..miłość.,jakieś mrzonki..Tego,co chciałabyś-raczej nie... Ktoś taki nie jest bwart Twoich nieprzespanych nocy,bólu i rozterek. A poza tym-Ty jesteś jeszcze taka młoda... I co lepiej Ci trochę,droga mewo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewaxxx
.... ja chciałam pomóc sercu.....czemu mam widzieć szatana?? jesteś nim może?...podszywaczu? ironia zawiało....ale i smutno sie zrobiło.... Przez ,,jakąś ..mewę....podszywaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko rozmarzone
....tak ..miłość nie może niszczyć...jeśli jest miłością...buduje, chroni, kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana mewo..
..nie ,to nie ironia.. ..chciałam Ci pomóc,mewo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb serca
,,do kochana mewo..... komu każesz patrzeć na "szatana"...? kto ma dojrzeć zło w prawdzie i szczerosci uczuć? to fakt...wszystko przemija lecz dobre serce zawsze nim pozostanie.. jak może czuć się ta owa ..mewa...? chyba jest jej tak samo zle, jak tym którzy ja zaatakowali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb serca
kochana mewo.....nie pomagaj jej, nie w ten sposób, ona jest swiadoma swoich słów i ostrozna by nie zadac bólu sercu, które kocha....nie tędy droga.....ale dziękujęmy za dobre intencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb serca
kochana mewo....jeśli jest miłosć z którą trudno jest żyć, to chyba nie jest miłosć....miłosć nie burzy spokoju, nie zabiera radości, nie wywołuje obaw, nie każe się ukrywać ...to pewna próba dla rozpoznania, wyboru, nie wiem,,,ale nie miłość jeśli tak czuje serce, to znaczy cos złego.... Miłość jest jedna, prawdziwa, stała i pewna...innej nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana mewo..
..może żle odczytałam mewę i jejbezsenność...? skarb serca..mądrze mówisz,trudno się z Tobą nie zgodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb serca
....nie narzekam na bezsennośc, jak dotąd śpię dobrze, snie miłe sny..... refleksja dla serc zagubionych przez miłość: Prawdziwa Miłość pozwala trwać, żyć, rozwijać się...jest siłą podobnie jak wiara i nadzieja, lecz przecież to Ona, miłośc, jest największa... Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre intencje
Rozumiem Cię mewo,nie masz siły..ciężko Ci.. Wiem,serce rozmarzone było tak blisko..i odeszło.Bo odejść musiało.. Takie chwile są najtrudniejsze.,ale tak już musi być... Tak mewo,taki twój mewi los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce nie kłamie...
intencje,,,mewy juz tu dawno nie ma ..odfrunęła z wiatrem... jest tylko serce pełne miłości i prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×