Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aoyama

Dobra Ksiazka Kucharska

Polecane posty

Gość Aoyama

Witam! Czy mozecie polecic jakas dobra ksiazke kucharska?? Chodzi mi o klasyczne przepisy kuchni polskiej, a nie jakies dziwadla w stylu Pascal. Przeprowadzam sie na drugi koniec polski i potrzebuje miec jakas dobra ksiazke do gotowania pod reka;) dzieki za informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka książka jakiejś zakonnicy ale kurcze zapomniałam jak sie zwie, ale książka wymiata pod względem przystępności proponowanych dań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aoyama
a moze jakos orientacyjnie jestes w stanie mnie naprowadzic na tytul/nazwisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np Kuchnia Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z przedmówcami - Kuchnia Polska jest super, a tej zakonnicy też przeglądałam książkę i bardzo praktyczna. Ostatnio kumpela kupiła książkę Encyklopedia kulinariów polskich czy coś takiego, jest strasznie droga bo koło stówki ale jest tam wszystko po prostu, od sosów, przystawek do mięsiw mniej i bardziej wyszukanych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo polece
książke kuchnia polska - ciasta i desery ewy aszkiewicz. wiem ze to nie cista mialy byc ale polecam bardzo, proste a jakie pyszne i ładne deserki :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To siostra Anastazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest też książka
siostry Leonili chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela761
Zaglądaliście już tutaj http://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Kuchnia,2197005,k.html ? Jest tam szeroka oferta różnorodnych książek kucharskich. Ceny są zróżnicowane. Generalnie jednak mają tam bardzo konkurencyjną ofertę. Na tle innych księgarni wypadają naprawdę świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanger

Jeden z bestsellereów - livro.pl/dziewczyny-z-wypiekami-nagat-malgorzata-sku1223200259.html

Wypieki na różne okazje, różnego typu, pod różne produkty. Jak dla mnie to najlepsza książka w tej tematyce, z jaką miałam do czynienia. Przede wszystkim wiele takich przepisów, które są dla mnie całkowicie anonimowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Jamie Olivier 5 składników.Książka z szybkimi i łatwym przepisami.Zawiera receptury na zupy,sałatki,dania mięsne,ryby,makarony,desery.Każde z 5 składników.Fotografie gotowych dań.

Jeśli szukacie promocji na ksiązki kucharskie, warto jest zerknąć sobie na stronę:

https://matfel.pl/pol_m_Ksiazki_Poradniki-2190.html

Aktualnie mają tutaj sporo zniżek na poradniki, w tym te dotyczące kuchni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×