Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja pierdziu

dlaczego warszawka nienawidzi Krakowa??

Polecane posty

Gość ja pierdziu

zna ktos odpowiedz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest odwrotnie... Kraków ma kompleks Warszawy... I to oni maja ciagle problemy z zaakceptowaniem ze od wielu, wielu, wielu lat nie są stolica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu
nie jest odwrotnie, warszawiacy naprawde nienawidza krakowakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdefibrylowany jajnik lotokota
ja pierdziu - > w ten sposób odreagowują poczucie niższości wobec Poznania akurat na Was trafiło :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu
jajnik, masz racje, zgadzam sie z Toba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu
slyszalam tez ze elblazanie nielubia olsztyna, a z kolei Gdansk nie lubie Elblaga dziwne to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też nie lubię
warszawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja tego nie odczuwam wrecz znam wiele osob ktore podobnie jak ja uwielbiaja wawe i warszawiakow" ja w ogole nie znalem tego problemu do czasu, gdyt zaczalem spotykać Krakusów z ich kompleksami i pretensjami... Najbardziej mnie rozbawia to "Centralne Stołeczne Królewskie Miasto Kraków" :D:D termin ociekający kompleksami oczywiscie, ze nie wszysyc tacy sa, ale jest silna grupa takich idiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekKKK
my jesteśmy z Wyśmierzyc, to takie miasteczko na Mazowszu nasza banda wymyśliła sobie, że będziemy nienawidzić Pietropawłowska Kamczackiego! mówię Wam, jak my ich nienawidzimy! często chodzimy ulicami Wyśmierzyc i skandujemy "Pietropawłowsk Kamczacki - psy!" albo inne takie chcemy tam pojechac na jakąs bitwę ale na razie nie mamy pieniędzy, a z globusa wiem że to gdzieś blisko Japonii :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haaaaaaaaaaaaaa
bo warszawka to zbiorowisko wsioków jest, proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu
a ja mam dobre zdanie o krakowiakach, natomiast nie najlepsze o warszawiakach, jak dla mnie zadzieraja nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupi stereotyp! Ja jestem rodowitą krakowianka, uwielbiam swoje miasto, ale Warszawę też bardzo lubię - ma swój \"klimat\" ;) Mam wielu znajomych, ba, nawet przyjaciół z Warszawy i czesto u nich bywam- i odwrotnie i nikt nigdy żadnego problemu nie miał! Pozdrawiam! Podobno Kielce nienawidza się z Radomiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem to
warszawiaków jako społeczność (jednostki mogą być inne), nie lubi większość polski- BO SIĘ UWAŻAJĄ ZA COŚ LEPSZEGO.... kiedyś znajomy przyjechał z Wawy i zobaczył nasz samochód, po czym zrobił o czy jak 5zł i zapytał, skąd w takim małym mieście mozna mieć pieniądze na nowe auto? ...zabrzmiało jakby tylko w Wawie można było coś zarobi :D ...za uwagi tego typu Warszawiacy mają zjechaną opinię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy to był \"oryginalny\" warszawiak....?? Bo takie teksty to mi trącą pseudo dorobkiewiczami co tylko podają się za warszwiaków... Jak w tym skeczu z Blondynką z któregoś kabaretu: \"...my z Gabryśką, rodowite warszawianki...już trzy meichy w tym mieście...\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo w Krakowie
jest Wisła-mówię o klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najfajniejsze jest to, że ci niecierpiący warszawiaków, tak naprawde maja na mysli swoich sąsiadów, kórzy sie tu najechali z całej Polski... miejcie pretensje do samych siebie, kogo wychowujecie... buractwo sie tu najechało i tyle.. a dodatkowo, to ta cała ekipa wieśniaków spod Warszawy - kazdy burak, kotry mieszka nawet 70 km od miasta w Polsce mowi, ze on Warszawiak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się zgadza, ludzie budują domy w takiej odległości jak Łódź od Wawy tylko po to, aby mieć w dowodzie wpisane Warszawa. I masz rację, Komi, tych buraków nei lubimy. Ja znam rodowitych Warszawiaków i to są ogólnie w porządku ludzie. Natomiast Ci przyjezdni to jest porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najwiekszy burak z warszawy
a najwiekszy burak z warszawy to KOMICZNE :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
na każdym tego typu topiku najgłośniej krzyczy komiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem to
rodowity, ale taki karierowicz- wiesz wypruwa żyły dla korporacji zagranicznej itp pewnie mu tam pranie mózgu zrobili, tak że nie mógł uwierzyć, że można żyć spokojnie i też się czegoś dorobić.... ale to nie jedyny taki przypadek.... jak wybierałam kierunek studiów (dawno temu) na wakacjach skumałyśmy się z takimi kolesiami z Wawy, jak powiedziałam gdzie idę, na te studia, to usłyszałam odpowiedź "to już nie mogłaś do Warszawy zdawać?" :D kuźwa Wawa, pępek świata, to nic że akurat ten kierunek na wyższym poziomie był we Wrocku- nawet im to do głowy nie przyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×