Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja pierdziu

dlaczego warszawka nienawidzi Krakowa??

Polecane posty

Dokładnie Złosliwa... Obraźliwych piosenek na temat Legii jest chyba najewiecej... A kazdy czlowiek, nawet wróg Legii przyzna, że na Łazienkowskiej jest niepowtarzalny klimat i kibice Legii potrafią zrobic prawdziwe show podczas meczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem kibicką Wisły taką prawdziwkową z szalikiem" czyli szalikowiec. :D a gdzie jest policja? ona jawnie sie przyznaje do aktow chuliganstwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem kibicką Wisły taką prawdziwkową z szalikiem" szalik Wisły mozna mieć oczywiscie w Krakowie... głęboko schowany... w szafie, albo piwnicy :P zostaw sobie na widoku szalik Wisły w zaparkowanym samochodzie... ciekawe ile tam poleży :D W Warszawie nie ma czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydka ona - animozji miedzy miastami jest wiele wiecej. Wroclaw - Poznan. Bydgoszcz - Torun. Gorzow - Zielona Gora. Generalnie to chyba przez geografie. bliskie polozenie itd. tak jak w dziecinstwie byly walki podworko na podworko, dzielnica na dzielnice, tak jest z miastami. "..jedni Nas kochają, inni nienawidzą. Nie jest Naszą winą, że jestesmy stolicą.." ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komik a byłes na stadionie Wisły?tam to jest klimacik" na wyjazdówki oczywiscie tez jezdzilem... jakis tam klimat macie, ale w porównaniu z naszą żyletą, to tylko 7 woda po kisielu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R... w Gdyni koło stadionu strach przejść W Sopocie jest ok, tam kibole całe szczęście nie przyjeżdżają :) W Gdańsku nie wiem, rzadko bywam, a tym bardziej kiedy jest mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh nigdy bym nie pomyslała ze Komik jest kibicem Legii,nie wyobrazam sobie Ciebie w garniturze i szaliku:O nie byłam na stadionie na łazienkowskiej i pewno nigdy tam nie bede,ale w TV nie robi na mnie wrażenia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mialem sie spytac gdzie złośliwa :P a tu prosze,zjawia sie. złośliwa a pamietasz pamietne haselko \"Wisła Kraków k...wa warszawiaków\" :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Heheh nigdy bym nie pomyslała ze Komik jest kibicem Legii,nie wyobrazam sobie Ciebie w garniturze i szaliku" Złosliwa :D Gdybym tu wiecej napisał, to bys sie dopiero zdziwiła :P Ale nie napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wisła Kraków k...wa warszawiaków" wiele sie z tym rymuje.. np . "to banda chuji pijaków" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___R może i tak, Kielce i Radom do 1975 miały jednego gospodarza tj. województwo kieleckie, a warcholstwo dołożył Gierek potępiając strajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek Ty sie zajmij pracą bo to wyhaczanie lasek Ci nie wychodzi za dobrze" no wlasnie malo pracy mam i na kafeterii przesiaduje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu
do IKE jeszcze raz nie wierzysz? pierdne i lezysz i to nie raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×