Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem tutaj nowy

chcę zostać gwiazdą kafeterii

Polecane posty

spróbuję ike jesteś żałosna, nie widziałem jak wyglądasz ale nie masz u mnie szans, pieprzysz bez sensu w każdym poście chyba głupsza jest od ciebie tylko ta cała bezmyślna haris niedobrze dobrze jest np tak: ike- ty mały żałosny błaźnie- najpierw mysl potem pisz- inaczej wychodzi z tego jeden koszmarny bełkot żaden człowiek mający minimum 3 IQ nie bierze cię na poważnie twój tekst jest oklepany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj nowy
brat ale masz głupi nick taki zoofilski masturbujesz się na imitacji niedźwiedziej skóry żal mi ciebie a laski się z ciebie śmieją haris może jest mężczyzną ale jako mężczyzna także jest mało wiarygodna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pamiętaj autorze - będziesz gwiazdą wtedy- kiedy zaczną zakładać idiotyczne topiki z tobą w tytule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz jesteś do bani niczym najbardziej kretyńska pomarańcza....... nic z ciebie nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tutaj nowy brat ale masz głupi nick taki zoofilski masturbujesz się na imitacji niedźwiedziej skóry żal mi ciebie a laski się z ciebie śmieją i dodam jeszcze ze strasznie pedalski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj nowy
ike dzięki :) ike masz w głowie ptasie guano i nie miescisz się nawet w programie tresury drobiu lepiej połóż się na ulicy, może ktoś się nad tobą zlituje i wytrze o ciebie nogi, chociaż raz się na coś przydasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, Ike dobre, niestety jestem jasniejsza gwiazda:) poza tym czekam na ciebie na moim topiku, mozesz sie wpisac juz otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haris- widać , że jesteś facetem........ po inteligencji...... a raczej jej braku ...:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj nowy
i pedalski dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu nowy daleka przed tobą droga i kręta kręta i kamienna kamienna i pod wieczną górę osobiście spisuję cię na straty pieprzyć potrafi byle idiotka pomarańcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haris- nie idź- wiesz , że cię wielbię- nawet jak masz tylko domniemanego kutaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj nowy
ike :D ośmieszasz się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj nowy
pedofilski i szmatławy, zapamiętaj to sobie, szmatławy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy----> ike ma racje. Musisz dowalać z finezją; na proste epitety zadna nie poleci... :classic_cool: A z facetami lepiej się nie konfliktuj. Zwlaszcza takimi ktorzy już są pupilkami niespełnionych onanistek jak np. brat misio. To ci nic nie da a tylko zawęży krag potencjalnych wielbicielek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj nowy
bywalec finezja to moja siostra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ośmieszać się mogę bo i tak jak wybije twoja godzina dokopię ci w dobrym stylu tak- że będziesz bał się konfrontacji ze mną bardziej niż śmierci w torturach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj nowy
:D no jak można komuś dokopać na kafe? no jak? :D masz tu orzeszek i śmigaj na drzewo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic od ciebie nie wezmę:P wolę spokojnie oddalić się w celu ugotowania obiadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj nowy
to smacznego ike a nie potruj rodzinki już osiągam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyższy stopień wtajemniczenia w szkole trolli forumowych..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj nowy
między innymi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×