Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dadarrrw5

moja dieta dieta czy nie dieta???

Polecane posty

Gość dadarrrw5

jestem na diecie dziś w nocy zrobiłam się taka głodna że zjadłam 3 kanapki i kawałek czekolady.... czy mocno zaszkodzi to mojej diecie?? czy przytyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pod warnkiem ze nie bedziesz tak robic codziennie, taki jednorazowy wyskok ci nie zaszkodzi. Ale skoro zrobilas sie glodna znaczy ze zle komponujesz posilki i o zlych porach je jesz. Na diecie nie powinnas odczuwac glodu. Przejrzyj to co jesz i o jakich godzinach i dokonaj zmian. Jedzenie za malych ilosci, lub jedzenie ostatniego posilku o 18 kiedy chodzisz spac np. o 23 tez jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadarrrw5
wczoraj np moje menu wyglądało tak... śniadanie o 8.00 kanapka z razowym chlebem szynką z indyka i pomidorem... o 11.30 szklanka kefiru o 14.30 serek wiejski z jedną rzodkiewką... i o 18 jabłko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba żartujesz.. lepiej poćwiczyć i spalić tłuszczyk, niż bawić się w jakieś chore, NIEZDROWE dla naszego organizmu dietki. Nie możesz jeść normalnie i powiedzmy godzinę dziennie poćwiczyć? Po 30 minutach bodajże spala się już kalorie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhidfbgvdio
To jest okolo 600 kcal. Nie ma mowy zebys na tym schudla. Po tygodniu bedziesz taka glodna, ze rzucisz sie na wszystko co jest jadalne. Powinnas jesc 1200 kcal. A uprawiasz jakis sport przy tej dziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadarrrw5
wiem .. tylko że ostatnio nawet nie mam czasu zrobić sobie normalnego posiłku to jem jakieś serki itd nie dziwne ze chodze głodna.... a tak sie zastanawiałam czy mogłabym np . kupować takie gotowe sałatki z kurczakiem kapustą pekińska marchewką .... ??? w chińskiej restauracji>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhidfbgvdio
diecie mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadarrrw5
ja wczesniej biegałam ... a teraz mam mało ruchu ... rano troche zrobie brzuszków przysiadów ... i to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadarrrw5
ja wiem ze za mało jem... tylko jak wstaje rano do pracy na 9 rano zjem sniadanie a pozniej nie ma mnie caly dzien w domu .. nie wiem co ja mam wtedy brac ze sobą do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhidfbgvdio
Jasne, ze bys mogla. I moze jedz na sniadanie 2 kromki zamiast jednej, a czasem jakies musli. Na sniadanie trzeba sie najesc, zeby potem nie byc glodnym. Na obiad taka salatke z kurczakiem, albo warzywa na patelnie i troche ryzu lub kaszy, lub gotowana piers z kurczaka i tez z warzywami. A jak serek, to chociaz do tego kromke razowego chleba i pomidor. A serek to najlepiej na kolacje, bo na noc powinno sie jesc bialkowe produkty. No i na drugie sniadanie i podwieczorek mozesz jablko zjesc, czy marchewke schrupac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×