Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuuula

zwykłe nerwy czy coś więcej

Polecane posty

Gość zuuula

hej mam taki kłopocik coraz częściej mnie dopadają takie jakby napady, mam przyspieszony puls jakby troche wiruje mi w głowie źle znoszę zatłoczone miejsca nie jestem pewna gdzie tkwi przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przastka
To najszybsza diagnoza jaką się stawia w takich wypadkach a są różnee możliwości........ a niestety podobnie podchodzą lekarze jak nie wiedą i nie chce im się badań robić to droga pani nerwy nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju36
Zdarza się różnego rodzaju dolegliowości żołądkowe mogą być za to odpowiedzialne Trudno tak od razu powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnoolka
czy przypadkiem jednakmasz za dużo na głowie zwyczajnie, nie uważasz pomyśl o tym możliwe że to przejściowe jakaś zła sytuacja głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguska
Ja bym proponowała zwrócić uwage na ciśnienie, czy podnosi się w jakiś konkretnych sytuacjach, na jak długo, bo to może być kwestia schorzeń układu krążenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
źle znoszę zatłoczone miejsca---mysle ze to nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób sobie przegląd u lekarza. mi np robi się słabo w autobusie, albo na poczcie...wyszło ze to od tego że mam bardzo wolne tętno i gdy dłużej stoję gdzieś gdzie jest duszno to lekko się niedotleniam. to może być krążeniowe, hormonalne lub nerwicowe, może coś z poziomem cukru. idź do lekarza pierwszego kontaktu i zrób przegląd, morfologia, ekg itp. na pewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuula
widzę że jest wiele różnych pomysłów, zawsze wiem trochę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimkami
Mój przypadek to odwrotność kłopotów gwiazdki czyli zbyt wysokie ciśnienie... mówiono mi że to przejdzie ale potem okazało się że już potrzeba leków i zaczeło się z różnymi tabletkami takie takie, a jestem dosyć wrażliwa na leki czasem lepiej od razu stwierdzić o co chdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka3
dlatego od jakiegoś czasu często stosuje się dopasowane politerapie u mnie w składzie Aldan, Diuresin, Cilan niby to aż 3 leki ale nie wyniszczają a działanie mają bardzo dobre; a jeśli jest coś nie tak dobrze prędko się tym zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar.jola
kłopoty z krążeniem / to bardzo możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×