Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość understandte

Niebezpieczne zakupy w domu.

Polecane posty

Gość understandte

Chciałam ostrzec wszystkich przed zakupami we własnym domu. Zawsze chodza w dwojke, Sa bardzo nachalni i nieustępliwi. powiedzialabym ze bezczelni... Przedstawiają się, że są ze spółdzielni, czy z gazowni, czy z zakładu komunalnego...itp. Zmuszają nas do zakupu niepotrzebnego junkersa czy kuchni gazowej. Podkładają dokumenty, których nawet nie czytamy i nie mamy świadomości co podpisujemy. Za towar płacimy najczęściej dwa , trzy razy więcej niż zapłaclibyśmy w sklepie. POdkładają papier, że nie możemy odstąpić od umowy zakupu ( co jest niezgodne z prawem). Nawet sobie kawy zycza... Czychaja na samotnych i starszych ludzi. Wykorzystuja ich niewiedze i naiwnosc... Oszukani jedynie co moga, to stuknac sie w glowe ze dali sie nabrac i pllacic raty albo zapomniec o kasie ktora stracili... Niestety nasze polskie prawo kuleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem perfekcyjną panią domu i się na tym kompletnie nie znam :D Wiem na pewno, że kupowałabym te sprzęty na electro.pl, bo rtv tam kupowałam. Ale z agd mam niewiele wspólnego, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×