Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ramturuk

żona, kochanka, dziewczyna w ramionach innego faceta

Polecane posty

Gość ramturuk

Kiedyś był taki temat na forum o2 i cieszył się niezłym powodzeniem. Pisano tam o wpadkach jak też i celowych sytuacjach gdzie facet oddawał swoją kobietę do zabawy innemu i często czerpał z tego przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
Pamiętam ten temat. Był pewna inspiracja do działania. Miałam kiedyś partnera on żonaty ja w luźnym związku z innym. On dość despotyczny kiedys zarządał że chce byś świadkiem jak kocham się z tym drugim - w luźnym związku. DOgadalismy się że niemożliwe jest aby na to patrzył więc umówiłam się z tym drugim na wieczór a tuż przed seksem zadzwoniłam do pierwszego (odłożyłąm telefon blisko łóżka i ten słuchał jak ja przeżywam wszystkie pieszczoty a potem sam stosunek. W sumie był wsciekły na mnie bo byłam głośna :-), ale też podnieciło go to okrutnie bo potem jak mnie bzykał to często wracał do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie chorzy psych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
A ja nie pytam sie o twoja diagnozę, a więc zostaw ją dla swojej rodziny. Ty zapewne tylko po bożemu i z żonką stąd twoja obecność na forum erotycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojna nadal tak robisz ?? pytam z ciekawości bo napisałaś że kochanek Twój był wściekły al podniecało go to więc ciekaw jestem czy to powtarzasz dla niego ?? No chyba że już kochanka nie masz to pytanie nie aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
Rozstałam się z nim ponad rok temu i teraz jestem przykładną dziewczynką, ale czasem wracają myśli o tym co było, popisłabym więcej ale zaraz odezwą się strażnicy moralności jak to to powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojna - tych cnotliwych ignoruj - ale powiem Ci jedno że miałem podobny przypadek jak Ty tyle że ja się nie wściekłem i mi się podobało :D:D dodam tylko że ona akurat z mężem była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i trochę inaczej bo jak zadzwoniłem to byli w trakcie i ona odebrała i rozmawialiśmy chwilę o pracy ale coś czułem że jest "inaczej" i na szczęście moje hehe słuchawki nie odłożyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
Ja mu tez się zrewanżowałam, bo kazałam mu bzykać żonę w trakcie gdy ja słuchałam. Na tyle to było interesujące że zrobiłam sobie w trakcie dobrze :-). Nie raz tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie chorzy psych
nie ja nie z żoną, tylko narzeczonym ;) hahahaha. super. no rewelacja , dla seksoholikow na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
wszystko dla ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie chorzy psych
niby tak.. ale to brzmi jakby wypowiadali sie o tym ludzi juz zupelnie znudzeni zwyklym seksem, miloscia. tacy ktorzy juz musze miec mocniejsze doznania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
Zaraz czegoś nie rozumiem....Ty na forum erotycznym szukasz miłości? Razem z narzeczonym przeglądasz te posty, czy może sprawdzasz czy on gdzieś nie buszuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan B
kilka razy rozmawialiśmy z żoną na temat tego co ja podnieca i powiedziała, ze chciałaby zobaczyć jak kocham się z inną kobieta czy facet mógłby usłyszeć coś bardziej przyjemnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan B
i zrealizowaliśmy to zreszta całkiem przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan B
znajoma zaskoczyła nas swoim zachowaniem i tak samo wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
A jak reagowała w trakcie żona? Bo ja bym zabiła chyba partnera za to że mu przyjemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan B
przyłączyła się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
Jak słuchałam tego jego seksu małżeńskiego przez telefon to potem robiłam mu takie awantury że za bardzo się starał, że za dobrze jej robił, że za miły dla niej był....po prostu koszmar, że on to wytrzymywał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfds
widz,ze sa tu tolerancyjni ludziw wiec zadam pyt. otoz przez jakis czas spotykalam sie z paroma panami na sponsoring. Poznalam fajnego faceta. On latal za mna wiec zaczelam sie z nim kolegowqac. Mam wrazenie,ze sie zakochal czy to mozliwe? wie,ze robilam to z roznymi facetami za kase..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan B
podszyw powyżej :) nie patrzyła i sama sie pieściła ale w pewnym sensie wykorzystalismy sutuację żona namawiała znajomą dodam, ze opalaliśmy się często wspólnie nago a wówczas był upał więc siedzielismy w pokoju chotelowym wszyscy nago no i było sporo alkoholu w pewnym momencie znajoma z mężem strasznie się pokłócili, a on ubrał się i wyszedł mówiąc, że idzie na wódkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
Może to właśnie go kręci. W filmach czy literaturze non stop przewija się motyw wyciągania z tzw. złego towarzystwa pań do towarzystwa...Może jest przy tobie wyluzowany bo zna twoją tajemnicę, może..... poznasz o co chodzi facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan B
nie przecinek patrzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
do allan B, a potem nie było małego trzęsienia ziemi? Jak napisałam, za każdym razem byłam podniecona ale i wściekła na niego bo był dla niej za dobry... Powinien spartaczyć ale on jak zwykle musiał być niezły, wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfds
jest dla mnie czuly, to dobry czlowiek. zastanawiam sie czy nie obrzydza go to... Moze gdzies mu przez glowe przejdzie takla mysl. on kiedys mowil,ze pragnie zwiazku gdzie kobieta bedzie oddawac sie innym i on bedzie bzykal inne. Mnie kreci takie cos, ale boje sie,ze straci do mnie szacunek i nigdy nie pokocha tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan B
wstała od stołu i się rozpłakała ja podszedłem mówiąc by się nie przejmowała. Wtedy przytuliła się do mnie ja spojrzałem na żone ona puściła oko przypominam, że byliśmy nago i pod wpływemi. Ja odwzajemniłem jej uscisk pocałowałem w szyje. Znajoma troszkę się ockneła ale nie uciekała z moich ramon i zaczeła przepraszać żonę ale ta stwierdzila, że nie ma nic przeciwko naszym przytulaniom i, że ją pocieszam zaczelismy sie całować ja od momentu jak się do mnie przytuliła bylem podniecony co znajoma musiała doskonale czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
Ten mój po naszej przygodzie był zły ale jak napisałam nakręcony tym na maksa. Jest z niego kawa chłopa a więc dzięki tej złości dość ostro sobie poczynał, do tego stopnia że trochę się go bałam, nie tak naprawdę że coś mi zrobi ale taki fajny lęk, trochę uległość. Czułam się przy nim taka mała drobina......do tego winna bo mi w trakcie telefonu było dobrze :-),. Może ten twój też potrzebuje odrobinę psychicznego masochizmu, albo poczucia krzywdy. Ja jak zbroję to nieba chcę przychylić aby zamazać to zbrojenie. Podobno to urocze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan B
i tak kolejno nasze niecierpliwe dłonie zaczęły sie dotykać wszędzie. Pamiętam wszystko bardzo dokładnie bo był to przecież pierwszy raz, żona powiedziala, że będzie patrzeć czy on nie wraca podała mi nawet gumke :):):) i że możemy robić co chcemy. Ja byłem trochę zdenerowany bo co by było gdyby gośc wrócił, jak się kochaliśmy widziałem czego znajoma nie widziała jak pieści sie moja zona :) w sumie wszystko trwało bardzo krótko. Do dziśnie wiemy czy był to znajomej pierwszy raz nigdy więcesie to nie powtórzyło. Jak zostaliśmy sami nie było żadnych wyrzutów tylko wspaniały seks:) zona jeszcze niejeden raz to wspominała i jak mówi bardzo chciała by cos takiego się zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan B
moim z koleii marzeniem jest zobaczyć ją z kobietą, nie musiałbym w tym uczestniczyć, natomiast co do faceta to mam mieszane uczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×