Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ramturuk

żona, kochanka, dziewczyna w ramionach innego faceta

Polecane posty

Gość spokojna nad życie
do Carte Blanche Mnie też kręciło ale za dobry dla niej był. Powinien być byle jaki, byle odbębnić a starać powinien się tylko ze mną, a on i miły był i nieźle ją zerżnął...... jak napisałam wrrrrr, teraz nawet się wkurzam jak sobie przypomnę, taka cholera ze mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan B
spokojna byłem zdumiony reakcją żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan B
rozmowy to jedno działanie to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
Czyli wynika z tego że jeden z lepszych bzyków to wtedy gdy się winnym trochę jest :-). Mi i jemu też nieźle było po tych eksperymentach. Czasem gadaliśmy sobie o tym jak rżnę się na jego oczach. Nawet zastanawiałam się czy nie jest ukrytym gejem ale wkluczam bo na 100% nie dałby się dotknąć innemu facetowi. Wykluczał kontakt jaki jest w klasycznym trójkącie 2m+1k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan B
wariant 2 panów jakoś mi się nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
Nie powiem ostatnio jakoś chodziło mi po głowie miłowanie się z koleżanką :-). Ale to bardziej w głowie jest bo w życiu mniej odważna jestem. A poza tym ile to zachodu, żeby takie coś zorganizować. Wolę pomarzyć niż zderzać się z prozą życia i narazić się na rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wychodzę z założenia że jeżeli kobieta się decyduje dla mnie na 2k+m to ja mogę się odwdzięczyć jeżeli by tego chciała, zresztą ja otwarty zawsze jestem na każdą propozycję trzeba sobie poeksperymentować :D:D wszystko dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan B
spokojna żona o takim wariancie też wspominała ale strasznie trudno kogoś takiego znaleźć chodzi o komfort i nie na łapu capu ona wolałby być uwiedziona niż uwieść :) po tym co pokazał wierzę jej ze zrobiłaby to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujawniłaś się ?? :D:D no cóż czytaj jak wyżej pisałem nic dodać nic ująć skoro jedna strona spełnia zachcianki druga powinna również :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
Ten temat o którym wspominał założyciel na o2 dotyczył typowego podkładania swojej partnerki komuś innemu. Całkiem fajne opisy były. Ze swoim zaczytywaliśmy się nim czekając z niecierpliwością na nowe :-). Może ci piszący albo ich prekursorzy wrócą i dopowiedzą ciąg dalszy albo przypomną stare historie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż eksploracja wskazana tak jak i rozszerzanie horyzontów - co do dzwonienia hmmm może czas to w końcu zmienić, wiesz nie myślałem o tym ale jak to napisałaś to zdałem sobie sprawę że ja też już od jakiegoś czasu nie mam do kogo zadzwonić i stare czasy mi się przypominają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
Hmm, jak rozumiem pytasz się dlaczego ja się zgodziłam? Nie z obcym czyli bezpiecznie, coś nowego czyli ekscytującego. Trochę ciekawość jak zareaguje wtedy najważniejszy mężczyzna, chciałam aby szalał z zazdrości. A czemu ja chciałam posłuchać? Pewnie chciałam poczuć wyższość nad jego żoną. Taki dowód że posunie się nawet do pewnego rodzaju upokorzenia jej. Wiem , nie rób tego czego sam nie chciałabyś dostać, ale jak rozum śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
Trochę mi żal tego związku. Był szalony, zabawny, czasem uczuciowy, ale życie toczy się dalej. Wspomnienia szaleństw zostały i pieczołowicie je pielęgnuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
Jak napisałam, teraz jestem grzeczną dziewczynką, on był moim ostatnim szaleństwem. Swoją drogą starszy o prawie 20 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna nad życie
Koniec szaleństw założyłam rodzinę :-). Teraz mogę co najwyżej popisać i pomarzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×