Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość christine

ADHD

Polecane posty

Gość christine

Mam 17 lat i podejrzewam, że mam ADHD. Jako dziecko byłam bardo nadpobudliwa ruchowo, teraz trochę mniej, alę nadal nie mogę dłużej usiedzieć na jednym miejscu i w jednej pozycji, ciąglę muszę coś robić, gdy coś opowiadam lub uczę się ciąglę chodzę. Poza tym mam prawie wszystkie objawy ADHD( niedawno wypełniam test w gazecie), ale zdarzają mi się momenty( stosunkowo rzadko, ale są) gdy jestem cłkiem spokojna, a nawet spokojniejsz od innych, rozmarzona. Czy to jest ADHD? Proszę pomóżcie!!! Jeśli to ADHD, to gdzie mogę sie udać do odpowiedniego specjalisty w Łodzi? Chodzi mi o lekrzy najlepiej nieodpłatnych, ale będę wdzięczna za każdą informację!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebak miastowy
moze masz CHWDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia koza
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 godzina
Może po prostu idz do swojego lekarza pierwszego kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia koza
wyklucz najpierw owsiki ,zrób badanie kału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata1986
Witam:) Interesuje mnie tematyka ADHD, szczególnie spojrzenie Matek dzieci nadpobudliwych na sytuację dziecka (skuteczność leków, terapii itd.). Piszę pracę magisterską na ten temat. Zwracam się z gorącą prośbą do Matek dzieci nadpobudliwych o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety. Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/38860/adhd.html Bardzo dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×