Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxyroxyyyy

Dlaczego uczucie nie mija!!!!????

Polecane posty

Gość roxyroxyyyy

Powiedzcie jak to jest? Bylam z facetem, ktory traktowal mnie czasami okropnie, potrafil wyzwac, wyjechac bez pozegnania itp. itd. Na koncu okazalo sie, ze mnie zdradzal. Bylismy 2,5 roku. Rozstalismy sie - ja tak wybralam (rozsadek)! Ale od 4 miesiecy nie potrafie o nim zapomniec. Ni e potrafie. Mimo tego co mi zrobil, mimo jaki byl - mysle o nim nadal. Boli mnie to wszystko. Strasznie go kochalam. Czy to kiedys minie???? Jak ja mam dalej zyc??? Dlaczego milosc jest taka nierocajonalna!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SRARHA
no ja sie wlasnie tego boje..ze mojemu chlopakowi tez nie minelo :/ Rob to dla siebie i dla nastepnych i walcz o zapomnienie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka _śniegu
Nie wiem co Tobie napisać...że minie... Nie, potrzeba czasu... Kiedyś napewno - jesli na to pozwolisz i będziesz tego chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że minie
Najważniejsze żebyś z upływem czasu go nie idealizowała Ten facet to po prostu zwykly drań , ktory na ciebie nie zasługiwal Potrzebujesz czasu, poznasz innego , ktory bedzie ciebie kochal i z ktoruym bedziesz szczęśliwa, powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxyroxyyyy
Nie pielegnuje dobrych wspomnien. Tak to troche jest, ze po czasie pamieta sie te lepsze chwile - ale ja w takich momentach staram sie przypominac sobie tez te zle. Ojejku ile to trzeba miec sily zebys ie z tego wyplatac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie zasługiweał
na ciebie Dobrze, że z nim zerwałaś, szkoda życia i twoich mlodych lat na takiego drania Poznasz kogoś kto potrafi kochać i dopiero zobaczysz co to jest milość Ciesz się że z nim nie jesteś, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxyroxyyyy
Ana koncu walczyl jak lew! Jak to on mnie nie kocha i jak chce byc teraz lepszy! Ale jak wybaczyc czlowiekowi 4 zdrady przez 2,5 roku ( o tych wiem)!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SRARHA
wypisz sobie na kartce to c bylo zle, co doprowadzilo do rozstania. Gdy bedziesz tesknila czytaj i czytaj!!! wspominaj co zle. Z czasem zacznie mijac. Jak tego nie zrobisz to pamiec ma taki mechanizm ze wymazuje zle wspomnienia, mozesz przez to zniszczyc swoje przyszle szczescie z innym czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja szukam
Jestes szmata ktora lubi jak ja poniza jakis debil -niektore tak maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxyroxyyyy
SRARHA! Dzieki za dobra rade! Zasiadam do pisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxyroxyyyy
DO: To ja szukam OCZYWISCIE, ZE NIE! Dlatego zerwalam. Ale mimo wszystko boli i tak mi smutno jest i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl_raz
mysl tylko i wylacznie w jeden sposob: nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo bardzo proste ale skuteczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxyroxyyyy
Damiandak Moja sytuacja jest zgoła inna. On caly czas zapewnial mnie jak bardzo kocha. Az szydlo nie wyszlo z worka (te zdrady). Nie dawal mi sprzecznych sygnalow co do swoich uczuc bo ciagle gadal o slubie, dzieciach itp. itd. A ja mu mowilam - bo przeczuwalam, ze oszukuje - jesli mnie nie kochasz powiedz wprost, uszanuj to, ze wole odejsc niz zyc z kims nieuczciwym wobec mnie. A on wtedy zapewnial o milosci.Ty postapiles uczciwie wobec swojej dziewczyny - a jej zachowanie wynika chyba z tego, ze chce zapomniec a nie potrafi byc sama. Ja tez kiedys postapilam identycznie jak ty - chlopak mimo, ze kochal rzucil sie w wir randek, dziewczyn, sexu. A wiem o tym, ze kochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxyroxyyyy
A jest tu ktos kto mial podobnie i mu minelo??? Jak dlugo mija? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie jesteś masochistką
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×