Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karinnnnnnnnnnnna

dlaczego tak postapil

Polecane posty

Gość karinnnnnnnnnnnna

jestem a chyba juz bylam z chlopakiem 3 lata wszystko pieknie wpolne plany itd zaszlam w ciaze (4 miesiac) WCZORAJ POSPRZECZALISMY SIE O GLUPIA FARBE DO POKOJU DZIECINNEGO bo stwierdzilam ze dopoki nie wiem co to bedzie mozna to odlozyc a on mi na to to wolalbym aby wogole tego nie bylo trzasna dzwiami i wyszedl . a ja chyba w sekundzie go znienawidzilam nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinnnnnnnnnnnna
moze zle sie wyrazilam chodzilo mi o plec dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinnnnnnnnnnnna
sorry ale nie rozumiem o co ci chodzi nie wiem czy wogole jestem w stanie normalnie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinnnnnnnnnnnna
szkoda ze takich zeczy nie wie sie zanim sie kogos pozna . ale byc moze ciebie jeszcze nikt nie zranil w tak okrotny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinnnnnnnnnnnna
zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinnnnnnnnnnnna
dzekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinnnnnnnnnnnna
tylko nie rozumiem poco je robil to nie bylo dziecko z przypadku to on mi nie kazal sie zabezpieczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w zyciu potrzebny jest kompromis a wy oboje chcecie postawic na swoim to co sie dziwisz ze wyszla klotnia z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinnnnnnnnnnnna
dlatego nie rozumiem jak przez taka glupote mogl tak powiedziec przeciez na to jest jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...pytasz dlaczego...oj musiał być ostro zdenerwowany ze tak zareagował...pamiętaj ze faceci tez przeżywają oczekiwanie na dziecko raz, a dwa zastanów się czy się nie zmieniłaś ostatnio na niekorzyść czy nie za wielką czcią jest otoczona twoja ciąża i czy nie masz zbyt wiele różnych wymagań... bo farba nie mogła byc przyczyna takiego tekstu z grubej rury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×