Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie rozumiem facetow

moj byly odezwal sie po prawie roku,proszac mnie

Polecane posty

Gość nie rozumiem facetow

bym do niego wrocila,mowiac,ze zaluje,ze to jestem miloscia jego zycia,ze teraz czuje,ze jest gotowy na prawdziwy zwiazke itd. a ja jestem szczesliwa z kims innym:-)po co on zadzwonil????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz this time
Próbował z inną, ale albo go olała, albo mu się znudziła. Więc chce wrócić :P A on Cie rzucił, czy Ty jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kiepsko
kiepsko u ciebie z mysleniem , przeciez masz odpowiedz w swoim poscie "bym do niego wrocila,mowiac,ze zaluje,ze to jestem miloscia jego zycia,ze teraz czuje,ze jest gotowy na prawdziwy zwiazke " czego chcesz jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem facetow
nie nie,on w tym czasie spotykal sie z innymi,podrozowal po swiecie,zrobil oszalamiajaca kariere.jak bylismy razem,wszystko bylo ladnie pieknie dopoki ja nie zaczelam miec problemow od ktorych on uciekl!kilka mies po tym odezwal sie,przeprosil,ale nie wrocilismy do siebie,w grudniu tamtego roku nie wytrzymalam i powiedzialam mu o swoich uczuciach a on mnie splawil,mowiac,ze nie chce sie angazaowac,no i wtym roku,pisal smsy czy nie spotkamy sie na drinka itd,zawsze go odrzucalam,a wczoraj zadzwonil!co za tym,teraz kiedy jestem szczesliwa! mi sie wydaje,ze go boli to,ze go nie chcei juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas
skoro jesteś szczęśliwa to olej go..miał swoje 5 minut. Dlaczego chcesz unieszczęśliwiać kogoś kto daje Ci szczęśćie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem facetow
oleje go!nie potrafilabym mu zaufac poraz kolejny,pajac jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest idiotą. coś mu nie wyszło to chciał wrócić do tego co było bezpieczne. olej go i ciesz się swoim szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona pięknego pana
Nie wracaj absolutnie! Niech spada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumie facetow
wlasnie,nie wyszlo mu,powiedzial,ze zadna nie dala mu tego co ja i ze to o mnie mysla cal rok,phiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumie facetów
tak, tak, zrobił oszołamiająca karierę ... z wykładacza towaru w biedronce awansował na kasjera, teraz to on dopiero obraca gotówką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumie facetow
hmmmm,nie jestem pewna co do tego seksu,poniewaz od naszego rozstania spotkalismy sie kilka razy i nigdy do niczego miedzy nami nie doszlo. on nie moze sie tak pojawiac i rujnowac mi porzadku w zyciu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm,nie jestem pewna co do tego seksu,poniewaz od naszego rozstania spotkalismy sie kilka razy i nigdy do niczego miedzy nami nie doszlo. i ok:) z tym ze na 99% on sie po to pojawił znowu w twoim zyciu:).... a czy zburzy twoje dotychczasowe zycie czy nie ? to juz wiesz tylko i wyłacznie ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy sie nie wylecze
nie rozumie facetow a twoj ex wiedzial czy wie ze ty masz kogos i mimo tego chce wracac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumie facetow
wie,bo mu o tym najpierw napisalam w smsie,gdy mnie prosil o spotkanie i podkreslilam to dobitnie wczoraj wieczorem.powiedzial,ze sie zmienil i prosi mnie o sznse:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumie facetow
sex z nim i tak nie byl niczym szczegolnym,jego johnny byl za duzy,zadna przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaa ona
teraz tak miałam, kazałam u spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×