Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie śmiać sie proszę

Kiedy seks?

Polecane posty

Gość nie sypiam z komiczne
@ zlosliwa w zgoda; tylko gdzie Ty widzialas ostatnio prawdziwego faceta?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w.....
Ci z którymi spałam byli prawdziwi,oprócz mojego męża:O a Ci z którymi nie spałam okazywali sie rybakami:) taaaaaaaką rybe złapali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"twoim zdaniem kobieta doswiadczona, ktora miala kilku partnerow, bylaby w ogole w stanie zainteresowac sie takim prawiczkiem jak ja?" To zależy od układu między wami i aktualnego podejścia do tej sfery życia przez kobietę. U jednych nie mialbyś szans, bo potrzebują po prostu seksu i najwazniejse sa dla nich własne potrzeby, więc nie chą czekać, aż się wyedukujesz na tyle, żeby były po prostu zadowolone:) A możesz znaleźć taką , która ten proces uczenia ciebie potraktuje jako dodatkowy bodziec, dowartościuje ją twoje prawictwo i jak się postarasz i będziesz pilnym uczniem - to może być bosko dla obojga:) Mówię tylko o seksie w tej chwili. Osobna sprawa - to jakiś rodzaj uczucia międy wami. Jeśli jest od początku - to kobieta też może poczekać, aż się rozkręcisz we własnym rytmie:) Ale pomoze ci w tym na 99% :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
Może jeszcze dokumentację fotograficzną zamieścić, co?:P Kolegom niech się chwali, na zdrowie, ja chcę jego, nie kolegów. No ale boję się, że straci zainteresowanie mną i/lub ja nim. Ale chyba warto skorzystac z okazji, ktora nie trafia się za często, prawda? Dlatego nie pytam, czy, ale kiedy. Do 10 spotkania w sumie mogę wytrzymać, on też. Jesli warto, to zaczekam. A pewnie przecież czuć się nie będe nigdy... zresztą, nie o to w tym wszystkim chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dodajmy, ze nie mam prawa jazdy i poki co go nie robie (mam wrazenie, ze zmniejsza to moje szanse u dziewczyny)" Zmniejsza, jeśli chcesz loda podczas jazdy:p Znajdź taką, która lubi bardziej tryb starcjonarny:) Bez zbyt zaawansowanej jazdyna początek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w.....
Prawiczek nie bedzie udany,bo facet przedzej czy poźniej w kłótni wypomni jej przeszłość.Miłość miłością ale zycie to nie bajka....wiec daj spokój tym wszystkim ślicznym złym kobietom i szukaj ułozonej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
Prawiczku, o to własnie chodzi, żebyś znalazł kobiete, którą interesujesz Ty cały, a nie tylko Twój mały. (i wcale nie czuję, że trochę rymuję:P) Mój by mnie nawet zainteresował, gdyby był kobietą... Albo już nie mógł... Albo cokolwiek innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szukanie dziury w całym, naprawde uwazasz, ze zwiazek prawiczka i dziewczyny z dosc bujna przeszloscia moze byc udany i nawet byc tym, ktory zakonczy sie malzenstwem?" Tak. Może być udany. Bez dodatkowego komentarza. Nie-złoślliwa z przeszłością też w to wierzy. Tylko tak udaje, żeby sobie reputacji nie popsuć:classic_cool:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
I ja tez w to wierze. O ile prawiczek nie jest zbyt zakompleksiony z uwagi na brak "przedzłości":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
Też nie jestem za bardzo doświadczona. Ale on tez, zresztą, nie w głowie nam teraz jakiekolwiek kompleksy:P I to jest fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w.....
a ja nie wierzę nie ma takiej opcji by to sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
Obys tylko czegoś nie złapał po drodze:P A nie wolisz dobrej i pięknej? Na co Ci zła kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
A może powinnam z nim o tym porozmawiać? Czy to nie ma sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
No, o tym, jak się on na to zapatruje. Tylko że to dość niezreczny temat i nie wiem, czy jest w ogóle sens o tym gadać... Deklaracji żadnych nie oczekuję, nie chcę jedynie, by się popsuło coś w naszej relacji i tak dość specyficznej, swoją drogą. A Ty Prawiczku radzisz jeszcze poczekać trochę, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×