Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moja Angelika

Romans z szefem ???? !!!!!!

Polecane posty

Czesc Bezedury- to tak jak u mnie, też nikogo w w robocie, na kim możnaby oko zawiesić;) Pozostaje tylko kafeteria, ponownie upraszam się o Twoją fotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jemu to pasuje bo to mezatki ;) zobacz co napisal w tym samym temacie w opowiedzi na krytyke "macanek w pracy": pozostali wolą się cieszyć własną seksualnościa i korzystac z zycia Nie wiem ile koles ma lat ale bardziej swoje wypowiedzi buduje na wyobrazni niz na faktach. Moze powiem jak jest u mnie w pracy. Sa malzenstwa i mimo ze jest to uczelnia to malzenstwa prowadzacych zajecia ze strudentkami zadko sie zdarzaja lub miedzy prowadzacymi. Czesciej juz miedzy stutentami. Dlaczego? Bo wspolna praca nie jest najlepszym punktem wyjscia do budowania dodatkowych relacji. W pracy sa problemy, i to rodzi konflikty. Z tym ze problemem tego tematu nie jest malzentwo ale to czy sie puscic czy nie? Glos doprawdy jest po prostu za puszczeniem sie, zgodnie z jego filozofia wolnosci seksualnej tylko jak sie to ma do malzenstw w pracy i jednoczesnej wolnosci do macanek? Po prostu, moze osobie wolnej nie przeszkadza macanie osob juz zajetych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu zastanawialem sie czy jak pisales o koldrze przy zgaszonym swietle to opisywales swoje zycie seksualne? I mysle ze to Ty masz klopoty z wyluzowaniem sie a raczej z powstrzymaniem sie, ale nie bede juz pisal przed czym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiriiki
tojest molestowanie w pracy... wiesz, nie chce Cie martwic ale moze on podrywa tak co chwile inne sekretarki? owszem-moze nie ale badz ostrozna glaskac kobiete, z ktora nic nie laczy? troche bezczelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a raczej z powstrzymaniem sie, ale nie bede juz pisal przed czym"- to zalezy od faceta, czy jest mężczyzna, czy dupa wołową, zgadnij do której kategorii ciebie zakwalifikowałam?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąska zciebie naiwna
no widać, że koleś cię kręci, założę się, że w pracy wszyscy mają cię za puszczalską, gdyby do czegoś doszło to rzuci cię przy pierwszej lepszej okazji. minęłó trochę czasu od tego topiku ciekawym jak zakończyła się ta historia? dała mu czy mu nie dała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×