Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajola

Boję się zmian... nie wiem co robić

Polecane posty

Gość jajola

Pracuję w dość dużej firmie, dla której niestety nie wróżę zbyt długiej i szczęśliwej przyszości, wszystko się zaczyna sypać. Mam 1,5 roczne dziecko, potrzebuje stabilizacji w życiu, więc zaczęłam szukać pracy. Zaintersowała się mną jedna firma, malutka - 13 osób, proponują samodzielne stanowisko. W obecnej firmie pracuje dość długo, wszystkich znam, wiem na co mogę sobie pozwolic, mam dogodny czas pracy, sama go sobie dostosowuję do własnych potrzeb. W nowej pracy musiałabym się dostosować do wymogów innych, nikogo nie znam, pozatym umowa na 3 mies. na początek... a co jak sie nie sprawdzę i mnie zwolnią? Boję się tych zmian, sama nie wiem już co robić, poradźcie coś, może ktoś był już w podobnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może by tak
własny interesik? Co powiesz o temacie zdrowotnym? I żeby nie było, nie mówię o sprzedaży pigułek czy herbatek ziołowych. Mam na myśli nowoczesne technologie lecznicze, a przede wszystkim terapie falowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajola
Z własnego intersiku się nie wyżyje, jestem pewna, że pracując tyle co teraz tyle nie zarobię na jakimś temacie zdrowotnym... bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania22bissss
witam ja mam te same dylematy moze obecna firma sie nie wali ale reszt apodobnie. Aktualnie pracuje juz kilka lat w tej firmie, umowa na stale ale 1. musze codziennie dojezdzac 20km w jedna strone, 2. zarobki srednie a trzeba odjac jesczze na paliwo. 3. tez mam dziecko ( 2,5latka ) i daje do niani wiec kasa jak najbardziej potrzebna. Niby boje sie zmiany pracy tak jak piszesz tu sie wszystkich zna z szefostwem wlacznie, itp. Ale ostatnio doszlam do wiosku ze jak nie sprobuje i nie zaryzykuje to co to nic nie zmienie no i stwierdzialm ze musz nalezec do odwazneych. 1 krok zaczelam szukac pracy przegladac ogloszenia. 2 krok wyslalam pare cv. 3 krok bylam juz na 2 rozmowach kwalifikacyjnych. 4 krok te rozmowy bardzo duzo mi daly otworzyly oczy na swiat a dokladnie ze ja w obecnej pracy sie marnuje poniewaz juz wiem ze moge pracowac na miejscu i z wieksza wyplata chyba duzo wieksza ( ok 500zl wiecej niz mam teraz ). Takze jestem pewna ze jak zadzwonia z tej firmy gdzie maja sie odezwac w grudniu - praca od stycznia daje stad dyla i zmieniam prace chociaz sie ogolnie boje nowi ludzie, nowe obowiazki tez niewiem czy sie sprawdze ale jak nie zaryzykujesz tak ja ja to sie nie przekonasz sama rozmowa juz cie moze przekonac tak jak mnie. Teraz to sie jednak tylko jednego obawiam jak przyjmna moje wypowiedzeniedotychczasowi pracodawcy pewnie bedzie ciezko ale o tym bede sie martwila jak zadzwia z tamtej firmy z propozycja pracy. Takze mysle ze powinnac zaryzykowac, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może by tak
No nie wiem! Znam paredziesiąt rodzin, co bardzo ładnie z własnego interesiku żyją. A temacik zdrowotny jest jak najbardziej na czasie. Zobacz co się dzieje ze służbą zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajola
Ania22bissss - dzięki za wypowiedź, trzymam kciuki, żeby Ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam narzekaczy
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×