Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i szlag to trafił

Facet z którym spotykalam sie na zasadzie bez zobowiazan.......

Polecane posty

Gość i szlag to trafił
ale nie kocham go, nie wyszloby nam i tak z wielu powodow, nie mozemy byc razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz temu twojemu koledze, ze na okolicznośc jego zakochania sie, zrywasz z nim wszelkie kontakty by nie powodowac w nim frustracji związanych z nieodwzajemnionym uczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i szlag to trafił
a co na to spotykanie sie żona tego twojego niedoszłego oni nie maja slubu, ona raczej nie wie ze sie nadakl kontaktujemy, wie cos tam o mnie , bo jak sie na chwile rozstali to ja bylam z nim i wtedy ona zrobila sie zazdrosna a on do niej wrocil, potem kontakty nasze byly mniejsze, teraz czasem sie spotykamy pogadac, chyba mu powiem ze chce isc z nim wkoncu do lozka, bo nie spalam z nim i zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichutka...
o kurwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i szlag to trafił
co? chce zobaczyc jak to jest w lozku z kims kogo sie kocha nad zycie, wiem ze pociagam go fizycznie wiec moze sie zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichutka...
Ale to chyba mało w porządku co? Przeciez on ma dziewczyne, po co się pchasz w to?? Skoro jest z tamtą to znaczy coś nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bank- w końcu to będzie taka koleżenska przysługa, na twoim miejscu wolałabym się jednak bzykac z kimś kto kocha ciebie choćby bez wzajemności (lepszy w łóżku) niż z kims kogo ty kochasz bez wzajemnosci (będzie lezał jak kłoda a ty bedziesz pracować głównie ustami) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i szlag to trafił
wiem ze ze mna nie bedzie i tak... chce go miec na chwile tylko, tak trudo to zrozumiec? nie sadze ze bedzie mial jakies opory moralne bo bedac z nia, zdazylo sie sie ze calowal sie ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichutka...
Dziwisz się, że Ci źle skoro sama źle postępujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i szlag to trafił
wolałabym się jednak bzykac z kimś kto kocha ciebie choćby bez wzajemności (lepszy w łóżku) niż z kims kogo ty kochasz bez wzajemnosci (będzie lezał jak kłoda tak uwazasz? czyli jak facet nie kocha to nic nie robi? nie wierze... to tamten moj kolega musi mnie bardzo kochac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kogoś nie kochasz to zaspokajasz tym kimś tylko własne potrzeby, kochając kogoś wkładasz w sex uczucie, emocje całą namietność na jaka cie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i szlag to trafił
powiem mu dzis co mysle, jak bedzie chcial tego co ja to dla mnie bedzie to najlepszy sex jaki mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i szlag to trafił Ty masz jakieś chyba poważne problemy natury emocjonalnej(.......)Ktoś sie w Tobie zakochał, ktoś z kim było ci dobrze do momentu kiedy ci o tym powiedział...Dziwne, ale Ty jesteś owładnięta jakaś manią posiadania faceta, który jest w związkuz kimś innym, zamiast budować swoje szczęscie z facetem który Cię pokochal, wolisz walczyć o szczęscie kosztem innej kobiety..To naprawdę nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiriiki
jestescie oblesni.. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i szlag to trafił
Ty masz jakieś chyba poważne problemy natury emocjonalnej masz chyba troche racji, ale nie widze z nim zwiazku, za 2h mam spotkanie z tym drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tara Reid
prawiczek i kropka 1987 chyba przesadzasz, seks jest dla ludzi, oboje mieli z tego przyjemnosc. puszczanie sie to dawanie dupy na prawo i lewo kazdemu kto sie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tara Reid
prawiczek i kropka 1987 wspolczuje tej dziewczynie (twojej) w łóżku :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejejej
a na pewno nie chcesz z nim byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia kochana przez Stasia
Dziwki były, są i będą, oby Cie ten zajety wy-ruc-hał i powiedział spiepszaj dziwko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×