Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnWawa

telefoniczna,erotyczna znajomość platoniczna

Polecane posty

Rozmiar moich dłoni jest wielkością raczej względną. Musiałabym ją do czegoś porównać. Hmmm. Raczej są niewielkie. Włosy czasami pachną wiatrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Brum, nie mógłbym tego zrobić wiedząc jakie On kary stosuje. Nie chcę by kazał Ci znów stawać pod ścianą i się wypinać. Nie zniósłbym, że to przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co byś chciała Amorek byśmy robili na wyludnionym już z racji weekendu korytarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm No cóż, nie będę nalegała. Zwłaszcza, że może się to obrócicć przeciwko mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, tak może być. Musisz być lojalna wobec MS czy tego chcesz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek, propozycji mogących Cię zainteresować mam całą czapkę, ale Ty niestety musisz być też lojalna wobec MS. Pamiętaj, że On ma te pejcze, smycze. On ciągnie za włosy i każe się wypinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Powinnam być lojalna. Ale czy nie za bardzo będę lojalna. Nie można popadać w przesadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedz sobie Brum czy oczekujesz od ludzi by byli lojalni wobec Ciebie. Jeśli odpowiedź brzmi twierdząco, to Ty również musisz być lojalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...tak właśnie myślałam,że asekurujesz się....albo nie masz pomysłu...:-O o tym kiedy i z kim rozmawiam decyduję sama...nikt nie musi przypominać mi o lojalności:) Ms..doskonale o tym wie zresztą:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd ta pewność? Cóż jeśli nie wybaczy? Zdajesz się być smakowitym kąskiem, ale niestety już zarezerwowanym dla MS :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×