Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnWawa

telefoniczna,erotyczna znajomość platoniczna

Polecane posty

znajomosc rozpoczynajaca sie w taki sposob- komputerowy czy telefoniczny- stala sie chyba naturalna, nienaturalne jest podciecie jej skrzydel..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onja - to chyba zależy od oczekiwań i nastawienia. I nalezy brać pod uwagę, że coś może się wymknąć spod kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onja, wchodząc w taką znajomość i deklarując, że ona będzie trwała tylko w świecie wirtualnym powinnaś konsekwentnie trzymać się tej deklaracji. Pamiętaj, że na Ciebie lub partnera czeka inny - realny świat. Może czeka życiowy partner, może dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mi tu miłe panie z wami, ale spadam do domku, bo zgłodniałem niemiłosiernie. No chyba, że któraś mnie na obiad zaprosi.. To już jednak musielibyśmy się spotkać w innym temacie, bo tu tylko wirtualne znajomości wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, nie chce mi się wychodzić z cieplutkiego biura, ale jak pomyślę o jedzonku to mnie niesie. Zatem dziękuję za mile spędzony czas. Fajnie, że was mogłem poznać. Mail mój jest znany, więc proszę się nie krępować. Może jeszcze kiedyś będzie nam dane się tu gdzieś spotkać. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..podsumowujac- taka znajomosc jest nie dla mnie, gdyz: skoro w realnym swiecie mam realnego partnera- erotyczna znajomosc platoniczna z innym to nie najlepszy pomysl, gdy natomiast realnego partnera brak- wirtualnego- jesli okazalby erotomanem na wysokim poziomie;)- chcialabym dotknac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×