Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dom czy nie dom

Mieszkanie, czy dom?

Polecane posty

 Dom to dom, wystarczy otworzyć drzwi i już jest się na podwórku, a nie balkonie o ile mieszkanie jest w takowy wyposażone. Oczywiście wszystko jest kwestią gustu i tu wybór jest wolny. My w każdym razie wybraliśmy dom, który kończymy urzadzać. W pierwszej kolejności zrobiliśmy sypialnie i kuchnią, do której kupuję właśnie wyposażenie i wszelkie akcesoria. Problemu z tym nie mam, bo jakiś czas temu natknęłam się na superwnetrze.pl, gdzie można kupić wszystko. Dziś wybrałam fajny kosz na śmieci i chlebak. Solidna jakość za przyzwoite pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie ma swoje plusy i minusy. Przy domu jest więcej pracy, bo nikt za nas nie odśnieży zimą np. i tego typu rzeczy no i gorzej z wyjazdami, bo dom zostawić samopas trochę słabiej niż mieszkanie. No nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na takie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem dom jest o wiele lepszy zwłaszcza, że wcale nie musi być wielki, a dodatkowo może być energooszczędny i wybudowany na niewielkiej działce w nowoczesnej technologii właśnie takie domy buduje Gamebodom my wybraliśmy Gamebo101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dom jest droższy i często oddalony od centrum, ale np. nie ma aż takiego problemu z sąsiadami, coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, coś za coś ale gdybym miała możliwość to wybrałabym dom. Jednak mieszkanie udało się nam kupić za rozsądne pieniądze i mamy całkiem spory metraż. Właśnie zaczynamy je urządzać i na początek idzie oczywiście sypialnia i kuchnia. Szafki już sie robią, a wczoraj zamówiliśmy w slf24.pl ekstra łóżko i krzesła. Coś mi się wydaje, że resztę mebli też u nich będziemy wybierać. Świetna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie.

Domy bardziej mi się podobają, ale nie jestem zbyt sprzątającą osobą, też nie wyobrażam sobie palenia w piecu ani takich klimatów więc byłoby to niewygodne:)

W mieszkaniu jest trochę mniej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że ktoś już tu wspomniał o firmie Gamebodom, my też budujemy dom z tą firmą i naprawdę warto. Masz coś swojego, ekologicznego, taniego w utrzymaniu i rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×