Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CocaColaStolica

Dlaczego faceci się budza kiedy się im tyłki palą ?

Polecane posty

Gość bo lubimy spać w ognisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CocaColaStolica
Byłam w szesliwym zwiazku, bardzo go kochalaam, kiedy sie przywyzczaił, zaczeło sie to psuć, dawałam mu do zrozumienia, rozmawialismy, postawiłam warunek, rozstanmy sie tan na niby, zacznij sie starac. Wymusił na mnie płaczem "bycie". Zaczal sie starac, ale jego osbowośc jest silniejsza. Dlaczego Faceci zaczynają sie budzic, kiedy to już koncowka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty wtedy bys spokojnie spala
?? Ja tez bym sie raczej wtedy obudzila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, czasem jesteśmy niepewni swoich emocji i uczuć, ale jak już coś tracimy to wtedy sobie uświadamiamy wszystkie błędy.Ale to chyba nie tylko męska cecha, czasem się tak zdarza w związkach i nie zawsze z winy faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CocaColaStolica
Skoro coś się konczy, to musi miec powod, np - ialem to w dupie przez cały okres, wiec miesiac ebede fajny, potem znowu worce do normy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CocaColaStolica
oderdobe, a co Ty bys zrobił ? Rzucasz rodzine, przyjaciol przeprowadzasz sie do innego pustego miasta, tylko po co tak naprawde ? Zeby sie mecyc, bo ktos naobiecywal i sam nie dal rady podolac. Obietnice i puste slowa to nie wszystko Moze i jest mojej winy toche, bo nie jestem idealna, ale ja dalam wszystko i sie pytam, czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuhhhyyh
ludzie sa rozni, trafilas na takiego co lubi zycie w odcinkach, a moglas inaczej.. zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:57 CocaColaStolica Może po prostu tak miało byc, ale zadałas pytanie czemu faceci czasem idą po rozum kiedy jest juz za pózno?Może akurat tarfiłas na goscia który nie byl na tyle dojrzały żeby docenić to co dla niego zrobiłas..Ciezko powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CocaColaStolica
Dokladnie, wyszedł od mamusi, ja się nim opiekowqałam, prałam, sprzatałam, prsacowałam. Wszystko ja ! No i poznałam kogoś, kto ma wszystko to co powinien miec MEZCZYZNA. Czyli opieka, i porostu BYĆ, BO TY JESTEŚ. 2 RZECZY, DWIE NAJWAZNIEJSZE RZECZY NA SWIECIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×