Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...../////////........

nie umiem sie przyznac do bycia w zwiazku w pracy

Polecane posty

Gość ...../////////........

może to i śmieszne, ale nic nie poradzę na to. Miałam kogoś, poszłam do pracy, wszyscy poznali tu mojego bylego partnera, ale rozstalismy sie pół roku temu. Od niedawna jestem z kimś z firmy. Problem jednak polega na tym, że ukrywamy to. Bardzo boje się obgadywania, plotek, komentarzy. Czuje się fatalnie w pracy, jak są rozmowy o rodzinie itp to uciekam, aby mnie tylko nie zaczeli pytac, Nie chce kłamać, ale nie moge się przyznać. Nie wiem sama o co mi chodzi. Nawet na zajęciach jezykowych w firmie przezywam katusze - oby tylko nie pytano mnie o zycie prywatne..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze w tym nic dziwnego
ja w ogole nie poruszam tematow prywatnych w pracy. Po cholere ktokolwiek ma wiedziec z kim, kiedy i dlaczego. Nie ich sprawa, niech sie zajma czyms pozytecznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...../////////........
rozumie. Też mam podejscie takie jak ty. Uważam, że trzeba oddzielać te kwestie, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, takich jak obgadywanie. Tylko jak poradzić sobie z fobiami? Zaczynam zajecia w grupie z ludzmi z firmy i juz widzę pytania o to czy mam kogos, zwykle pytanie o rodzine i partnera..;/ i co wtedy? klamac? to jak wypierac sie.. A byloby to komentowane, oj byloby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...../////////........
czasem wyrzucam sobie to, ze ja Go moze nie akceptuje, nie chce sie przyznac, bo moze nie kocham..ech.. wiem jednak, że gdybym zmienila prace, to nie byloby problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze w tym nic dziwnego
Bo masz akurat taka prace. U mnie tez jest mania obgadywania. Zreszta uwazam, ze rozmowy o prywatnych sprawach w pracy to blad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie sobie
kobito :masz pracę, masz kogo kochac, nie rob sobie nowych problemow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie mów, bo jak się wam związek posypie to w firmie oszaleją z radości, ze mają o czym gadać. A temat będą mielić w upojeniu, znam to. A poza tym - nie bierz dupy ze swej grupy, lepiej nie wiązać się z kims z pracy, bo własnie z powodu ewentualnego rozstania moga byc problemy. Trzeba oglądać tego kogoś wtedy, albo zmieniać pracę itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...../////////........
daleko to zaszlo, aby wprowadzac teraz rady typu - nie bierz d...y ze swej grupy. My mieszkamy razem. I jak to dlugo ukrywac, gdy srodowisko male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............//////////........
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgetrg
Ty już masz drugiego faceta z tej samej i jednocześnie swojej własnej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............//////////////....
nie :D mojego ex poznali ludzie z pracy, ale nie pracowalismy razem. Ot na jakiejś imprezie czy koncercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............//////////////....
czy ktoś jeszcze zechciałby sie wypowiedziec o zwiazkkach w pracy, radościach, zaletach i trudach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×