Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

HORMONY A BIUST

Polecane posty

Nie mam biustu a mam 20 lat słyszałam gdzieś ze podobno czasami pomagają kuracje hormonami czy wie któraś z was może o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nei masz niedorozwoju gruczołu (a to stwierdza lekarz po specjalistycznych badaniach) to nie dostaniesz kuracji hormonalnej. chyba że mysłisz o tabsach anty - to nie jest kuracja horm, ale niektórym się piersi powieszają (nie rosną tylkop owiekszają - bo puchną!), przeważnie tym, które tego nie potrzebują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
Ty nie wiesz co piszesz hormony nie bierze się od tak żeby powiększyć sobie biust, taki hormon np. wzrostu, bo taki jest jest bardzo szkodliwy dla zdrowia , ja tez mam mały biust i co z tego wolę być taka jaka jestem niż się wkopać w jeszcze gorsze kłopoty zdrowotne, a co do hormonu który ty myślisz jest jeszcze nie słyszałam kto ci bzdur naopowiadał. Lepoiej idz do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak myślisz
o tym może zadecydować tylko lekarz jeżeli masz niedorozwój piersi na tle hormonalnym, to zapewne ci je przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrzebuje psychologa gdzies o tym usłyszałam i nawet czytałam gdzies o tym ale nie wiedziałam czy to prawda dlatego sie pytam czy cos w tym złego??jeju...nic nie wolno napisać bo zaraz człowieka zjadą i wariata zrobią...nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wszystkie pomocne komentarze myślałam ze to jakas bzdura ale widze ze jest w tym ziarno prawdy bo swoją drogą to tez niezbyt normalne zeby wcale piersi nie miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci już pisałam, niestety, to bywa całkiem normalne.. u kobiet, które mają wszystkie horm w normie :( taka budowa, takie geny etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to nie jest normalne
ale czasem się zdarza, lekarz powinien ci zrobić dokładne badania a jak po za tym ? miesiączka itp? masz regularnie? ile trwa twój cykl? widzisz owulację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie zawsze ma
Jolcia1965 lubi mieć rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Przy braniu niektórych tabletek anty piersi mogą się troszkę zaokrąglić ale jak przestajesz brać to wracają do starej wielkosci. Wejdz sobie tu... http://wiekszepiersi.phorum.pl/ Duzo róznych naturalnych sposobow powiekszania piersi i miłe dziewczyny :) niektorym nawet sie udalo troche powiekszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to nie jest normalne
Ja jestem całkiem zdrowa, robiłam wszystkie badania, a różnica u mnie pomiędzy obwodem pod biustem, a obwodem biustu wynosi " aż" 6 cm :) takie mam geny, na szczęście urodziłam już dziecko, więcej nie chcę i już prawie mam uzbierane na operację powiększenia biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejbisi - mi się udało :D ale i tak to nie to.. :( jeśli Autorka ma podstawy by sądzić, że może mieć znaczący wpływ poziom hormonów, to najpierw lepiej, by je przebadała, niż brała się za ziółka i masaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
No ja niestety straciłam złudzenia i zrobiłam sobie operację co nie znaczy że polecam wszystkim tę metodę. Ale hormony oczywiście autorka powinna przebadać choćby dla zdrowia. Tak w ogóle to z perspektywy trochę większego biustu dostrzegam że wielu dziewczynom jest super z małym biustem, są bardzo kobiece i śliczne i nie jest to żaden defekt ale wiem że "łatwo mi mówić" bo pamietam jak się kiedys wkurzalam jak to biuściaste się mądrzyły że duży biust to nic wielkiego. Dopiero jak ktorejś się zmniejszył np po karmieniu piersią to zaczynały rozumiec co to za ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mma cykle bardzo różne raz mam 28-30 dni innhym razem nawet 45!!zapisałam zie do pani ginekolog już bo nie wiem czy to tez ma wplyw na maly biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny jak sie czujecie po powiekszeniu??nie macie dziwnego uczucia tam w piersiach ze sa sztuczne??bo ja juz tez myslałam o operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×