Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nawigacyjna stopka

Przemoc w domu. Na nowo?

Polecane posty

Gość nawigacyjna stopka

Witajcie :) Mam 17 lat. Mieszkam z mama i bratem. rodzice są 13 lat po rozwodzie. Tato był alkoholikiem. Mieszkam w domu z kuchnią i 1 pokojem. Do ostatniego czasu było niezłe. Radziliśmy sobie :) Ale od jakiegoś pół roku mój młodszy o rok brat wpadł w złe towarzystwo. Pali, pije, klnie i rzuca w domu takimi wyzwiskami ze aż łzy do oczu napływają. Mama już nie może sobie z nim poradzić. dziś chciał żebym podała mu plastry na rany, odmówiłam to mnie uderzył. wczoraj mamę nazwał kurwą. Nienawidzę już przebywać w domu. ba nawet sie boje. Moje rzeczy co niektóre zostały sprzedane, inne przegrzebane. Ja mogę to rozwiązać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 32 32 on
chciabym ci pomoc, ale ja nie jestem psychologiem, poszukaj gdzies pomocy :/ przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli powiedzenie mu w twarz, że staje się takim samym skurwielem jak ojciec by nie poskutkowało, należy pobicie i kradzieże zgłaszać na policję. Wtedy trafi pod dozór kuratora, ewentualnie do placówki poprawczej. Jeśli uważasz, że nie chcesz dla brata takiego losu i będziesz nadal nie reagować - Twój brat nie będzie ponosił konsekwencji swoich czynów i zanim się nie obejrzysz, będziecie terroryzowane we własnym domu, albo on coś takiego zmaluje, że pójdzie po prostu siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile on ma lat
? w razie czego powiedzcie mu, ze zglosicie go na policji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moherowa i analfabetka
napisala ze on ma 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×