Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

puszczam "Master of Puppets" w te i we wte :D co by im rytmu dostarczyć:D:D:D ale jestem wkurwiona, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebista płytka niezjebista sytuacja jakaś troszeczke przegięta rozumiem ze kiedyś się to zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie hehehheheheheh ja nie bardzo jestesm fotogeniczna choć może jakiś akcik byłby fajny hehheheheh a e sama robie hehhehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwalić się a opowiedzieć o sobie to dwie różne sprawy:) a z sytuacją masz rację, przegięcie, i nie jest to tylko moje zdanie, co tylko dowodzi, jak bardzo zmądrzałam, składając pozew o rozwód :D to tylko o mnie dobrze świadczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki zeby było bezboleśnie choc myśle ze moze tak nie być bo chyba zrobił ci dużą bubę twój były aktualny małżonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. no, zrobił, wiesz... ale mam go głęboko...:D:D:D nie tam gdzie ta pani w tej chwili, ale jeszcze głębiej:D:D:D prawdę mówiąc, to aż wystaje mi z nosa:D:D:D jest takim wielkim idiotą:D:D:D a poza tym życie jest piękne, więc umilam je im dobrą muzyką - której notabene mój były nie trawi:D niech mu wyjdzie na zdrowie:D ale jestem dzisiaj wisielczo złośliwa, hehe:) to za te zmarnowane 15 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bardzo proszę o posłanie mi adresu tego bloga emilią, co? pleeeeaaaaaaaase... zrób mi chociaż Ty jakąś przyjemność:) ale jak się nie dasz namówić, to nie ma sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mogę tylko dojdzie do indetyfikacji hehehhehehhe :) i juz nie bęę anonimowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - wyżej możesz przeczytać, dlaczego ja nie śpię i słucham głośno muzyki:) a nawet baaaaaaaaaaaaardzo głośno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą panienka tez musi być niezła że jej to nie przeszkadza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - nie będę się zniżać do metod, które lubił stosować mój były małżonek :) jestem ponad to:) bardziej wyrafinowanie wolę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwnica - panienka w ogóle jest niezła z tym włażeniem do mojego domu:) i to nie tylko moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie znam tej sytuacji ale dobrali sie oni fantastycznie hehehehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×