Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

sandra29 👄 całkiem nieźle, dzięki:) byłam na kawie z kolegą z przedszkola, najzupełniejszym przypadkiem:) odmłodziłam się przy tym niemożebnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
czy to wasz sposób na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaziłam dziś cały dzień, taka ładna pogoda była, że aż się do budynku nie chciało wracać... byłam w muzeum wojska polskiego i na paradzie wojsk :D oj było na kim oko zawiesić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra29 - a tak naprawdę zupełnie przypadkiem, bo napisał mi komentarz pod zdjęciem na nk, ja wiadomość z żartobliwą odpowiedzią, on z numerem telefonu, ja smsa, on zadzwonił... i okazało się, że akurat jest w pobliżu, więc wypiliśmy kawkę i pogadaliśmy o starych karabinach...:) było bardzo miło:) a przy okazji doszliśmy do wniosku, że nasz rocznik jest naprawdę pokręcony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA dzisiaj się pozegnam ale jestem bardzo zmęczona i nie mam siły pzry kompie siedzieć. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej:) dla mnie takie niespodziewane wypady to jak miód na moje serce:) przy okazji nieomal urwałam sobie lusterko, bo parking był okropnie zatłoczony i nawiązałam miłą znajomość z córeczką kolegi, lat 4,5 :) świetna dziewczyna:) a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłem porządek w papierach i znalazłem zdjęcia... rozkleiło mnie to totalnie. wychlałem juz prawie całą butlę gorzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, zdjęcia mogą narobić dużo zamieszania w życiu, wiem coś o tym... czy to jakieś szczególne zdjęcia? i czy wychlanie tej gorzoły chociaż trochę pomogło, czy też jest Ci coraz gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, wiem, jak to jest... na pocieszenie dodam, że to przechodzi... wiem, bo moja prawie- ex-teściowa bezustannie teraz szafuje moimi ślubnymi zdjęciami, pokazując je wszystkim naokoło - a mnie to w ogóle nie rusza... a kiedyś miałam łzy w oczach na ich widok i udawał jej się ten manewr... i zresztą nie tylko jej...:) DArt VEjder - a jaka u Ciebie pogoda? Bo u nas zimno, to te sanki tak chyba coraz bliżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BON JOVI??????????????????????????????? DAWAJ ICH TU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najlepiej "You were born to be my baby". Ale nie wiem, czy Ci to do reszty nie zepsuje nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth, bądź tak miły i zapodaj mi tu Bon Jovi... bo Ty to zawsze znasz te linki... najlepiej z wrzuty... żebym sobie mogła ściągnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×