Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

frajerem w jakim sensie? pytam, bo mój mąż też mówił, że jest frajerem:) przy mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo: hej, bystra woda, bystra wodzicka pytało dziewce o Janicka hej, lesie ciemny, wirsku zielony kaj mój Janicek umilony? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Szczawnicy nie mam znajomych ale: Orawa się żeni bierze sobie Liptów a my od Orawy, a my od Orawy do Liptowa cup cup :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i hit nad hitami: W murowanej piwnicy tańcowali zbójnicy kazali se piyknie grać i na nózki spoziyrać Tańcowałbyk kiebyk mógł kiebyk ni mioł ksywyh nóg a ze ksywe nogi mom co podskoce, to sie gnom :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - pytałeś o to już dzisiaj trzy razy... a odpowiedź jest ciągle ta sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
See the stone set in your eyes See the thorn twist in your side I wait for you Sleight of hand and twist of fate On a bed of nails she makes me wait And I wait without you With or without you With or without you Through the storm we reach the shore You give it all but I want more And I'm waiting for you With or without you With or without you I can't live With or without you And you give yourself away And you give yourself away And you give And you give And you give yourself away My hands are tied My body bruised, she's got me with Nothing to win and Nothing left to lose And you give yourself away And you give yourself away And you give And you give And you give yourself away With or without you With or without you I can't live With or without you With or without you With or without you I can't live With or without you With or without you ok wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatkało mnie teraz, bo nie wiem, co masz na myśli :D ale: Ty jesteś piękniejsza…. Podobasz mi się bardziej niż kiedyś… Chce z tobą być na zawsze…. Każdy to chyba przeżył, chociaż raz Gdy po latach odbywa się szkolny zjazd Jadę wiec w rodzinne miejsca, nasza szkoła była przecież najlepsza Z mojej klasy był prawie cały skład w dobrej formie po mimo upływu lat Ktoś fryzjerką ktoś biznesmenem jest oraz ty jak mogłem pominąć cię Byłaś w szkole całej najpiękniejsza Do dziś mam wszystkie twoje zdjęcia Na zajęciach wzrok wpatrzony w ciebie miałem Chociaż byłem największym chuliganem W miedzy czasie ja zostałem gwiazdą RnB Chociaż w klasie nie postawiłby na to nikt W starej szkole rozdaje autografy Patrzę na ciebie a ty…… Ty jesteś dziś piękniejsza Spójrz tylko na te zdjęcia Wpatrzony jestem w ciebie od tylu lat Szybko nadróbmy ten stracony czas Ty jesteś dziś piękniejsza Spójrz tylko na te zdjęcia Wpatrzony jestem w ciebie od tylu lat Szybko nadróbmy ten stracony czas Mówią mi ze przez lata byłaś z nim Lecz na pewno nie był to piękny film Czułaś, że przez palce czas ucieka Czy już wiesz ze to na mnie właśnie czekasz Widać tak musiało właśnie być Wyjechałem by dowiedzieć się ze to ty Jesteś tą, której mogę dziś zaufać Musisz mnie wysłuchać, gdy…… Ty jesteś dziś piękniejsza spójrz tylko na te zdjęcia Wpatrzony jestem w ciebie od tylu lat Szybko nadróbmy ten stracony czas Ty jesteś dziś piękniejsza spójrz tylko na te zdjęcia Wpatrzony jestem w ciebie od tylu lat Szybko nadróbmy ten stracony czas Ty jesteś dziś piękniejsza spójrz tylko na te zdjęcia Wpatrzony jestem w ciebie od tylu lat Szybko nadróbmy ten stracony czas Ty jesteś dziś piękniejsza spójrz tylko na te zdjęcia Wpatrzony jestem w ciebie od tylu lat Szybko nadróbmy ten stracony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×