Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

sandra - 👄 co tam słychać? Tylko tu - niektóre odkrywki można nawet odkryciami stulecia nazwać, nie sądzisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Doradco. U mnie chyba dobrze, narazie żadnych zmian. A jak u CIebie kalambako? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D no ja to zamiast stulecia powiedziałabym, że nawet 200lecia :D cóż ma się ten nosek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - masz najzupełniejszą rację z tymi perełkami :) niektóre perełki zasługują również na miano odkrycia tysiąclecia :) mam na myśli perełki pisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam o milenium.... ale może jeszcze coś ciekawszego uda mi się odkryć ;-) cóż życie bywa pasjonujące i baaardzo zaskakujące .>> odkrywanie odkrywek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mogło być Twoje subiektywne odczucie... bo wyobraźnię przecież masz...:) więc mogłoby to być ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmieniam. Wychodziłlo to inaczej niz sobie wyobrażałem.. Moze byłem wtedy za mało dojrzały? Cóż mozesz napisać o miłości jak masz 20 lat...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci powiem, że dużo... ale możesz w takim razie teraz do tego wrócić, jesteś starszy i masz sporo więcej do opisania - zwłaszcza, jeśli sam przeżyłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba by to odszukać... może gdzieś w starym domu jakby strych przegrzebać jakieś zaapiski by się znalazły. Poza tym nie mam teraz za bardzo czasu, troche ciężko się zebrać, moze kiedyś jak będę na emeryturze i dorobię się wnuków...:) to moze dla nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×