Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

ja nie wiem czy mi tak zostanie, ale bardzo bym chciała :D czuję, że po prostu odżywam, mimo, że dużo projektów mam na głowie i inżynierkę, ale mam i czas na lenistwo... i na piwko z dziewczynami i na imprezkę... chociaż czasem mi brakuje męskich ramion.... chyba, że się to zmieni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ten tour de bar wyszedł choc bardziej był tour niz bar ale było ok hehheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwnica :D nie szkodzi, że bardziej tour :D:D:D bar przecież też był :D:D:D gorzej by było, jakby było do de :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) jakoś tak cicho się tutaj zrobiło... ja jestem po imprezie... i zanosi się na kolejną we wtorek... zamiast pisać inżynierkę to my sobie balujemy... ale za to człowiek ma o niebo lepszy humor :D i można sobie z koleżankami pogadać i poplotkować... no i obrobić tyłek exowi... bo nagle sobie o mnie przypomniał i dzwonił czy z nim na piwko i nie pójdę, i kolejny raz mu odmówiłam, bo mam inne plany na wieczór :D z koleżanką zastanawiamy się co on ma na celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bym pogadał
a ja też pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bym pogadał
browary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dawno Cię tu z nami nie było... ja dziś nie piję :D ale oglądam straszny film... mam nadzieję, że będę mogła zasnać po tym w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bym pogadał
ja jestem. Tylko musialem uzupełnic zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok to gadamy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może... i tak jest.... mi narazie jeden siedzi w głowie ;-) ale nic z tego nie będzie... a co u Ciebie?? ja miałam się odwykować, ale jakoś mi nie wychodzi... ciągle coś i coś ;-) smacznego wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok to gadamy
ale bym pogadal....... to o czym pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj było ciekawie :D i nawet kaca dziś nie miałam... życia używam, ale z umiarem... :D eh, znów marzą mi się te męskie ramiona..... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już takie jesteśmy... i chyba nic na to nie poradzimy... a z facetami... cóż jakoś ciężko jest się z nimi dogadać... ten serial zapowiada się ciekawie, tylko boję się, że nie będę mogła spać przez niego spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×