Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Gość piwnica
taaaaaaaa było fajosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwnica
mysle, że będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Miałam iść z koleżanką, ale przełożyłam na jutro. Znowu mi źle gdzie się podział ktoś do towarzystwa :( jutro nie wstaję więc mogę tak do późna dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdróweczko, ja mam te piwka, co nie wypiłam wczoraj przez ten umarnięty net:) co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze mi z tym
halo to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, proszę, się rozkręca:D to może ja nadrobię tą wczorajszą nieobecność:D chociaż mój net ma dzisiaj kaca, więc też coś nie bardzo idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze mi z tym
wiesz na pewno jakie jest najlepsze lekarstwo na kaca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój net też dzisiaj świruje, pokazuje że jest wpis na forum ale nie widać wpisu :) Ja dzisiaj jak wczoraj finlandia + pepsi. A wczoraj to nawet o muzykę metalową się obiło widziałam, no proszę a ja kiedyś słuchałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kaca? dla mnie to bym wiedziała:D ale to nie ja mam, tylko mój internet:D a tak poważnie, to odkryłam, że to mój synalek już trzeci dzień ściąga sobie jakąś grę... zamorduję go potem, jak już sobie ściągnie, bo szkoda tych trzech dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra29 - muzy słuchałam:D a dzisiaj u mnie napycha Scorpions, bo jak byłam w pewnym w sklepie po tusz do drukarki, to wpadło mi w oko i nie mogłam się oprzeć - nabyłam komplet 3 Cd "The Platinum Collection" - i leci od momentu, jak wróciłam do domu... z przerwą na basen... teraz np. Big City Nights:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam najnowszą metalice :) jest fajna a na basen jadę w poniedziałek,oj będzie mnie ta przyjemność kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze mi z tym
słucham trójkowej listy i szperam w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metallica - kurczę, muszę sobie kupić... mnie mój exmąż wywalił wszystkie możliwe nagrania po ślubie, bo to była według niego jakaś głupia muzyka... a ja głupia się na to zgodziłam:) to teraz muszę nadrobić:D Sandra29 - ja mam 3 towarzyszy na base, niby ulgowych, ale do tego przeważnie hot dog albo hamburger, więc wiesz...:) dzisiaj 2 godziny siedzieliśmy i za cholerę nie mogli wyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zgodziłam się pójść na basen z moim synkiem i facetem który bardzo mi się podoba. Oj będzie ciężko. Choć wciąż się zastanawiam czy nie powiedzieć że nie pójdziemy. Mój Ex na szczęście nie wtrącał się do mojej muzy ale za to zniszczył całą resztę mojego życia więc już chyba płyty jakby wyrzucił było lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra29 - on nie tylko muzę mi zniszczył... tylko 15 lat życia dodatkowo... na szczęście to już za mną:) mogę zapytać, ile lat ma Twój synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek ma 6 lat, a mój Eks zaczął niszczyć moje życie dokładnie 6 lat temu wcześniej było w porządku (razem byliśmy 12 lat) , ale nabrałam siły by to przerwać, po prostu bałam się że nie dam sobie sama z dzieckiem rady, ale dałam :) i jestem szczęśliwa teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra29 - ja też jestem teraz szczęśliwa:D tylko trochę dłużej nabierałam siły:D a moi synowie mają 14,13 i 12 lat:) grę ściąga ten najmłodszy, ale wszyscy są cwani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze mi z tym
życzę miłego wieczoru, muszę zmykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę ilu mężczyzn :) A Ty nie pogrywasz czasami w żadną grę. Ja ostatnio grałam w COD4 (Call of duty 4) super gra :) ale to zboczenie zawodowe, całe życie pracuję przy komputerach z małym wyjątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze mi z tym
jasne może dzisiaj jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra29 - ja w sumie nie przepadam za grami, ostatnio tylko jedna mnie wciągnęła, koleżanka posłała mi mailem - taka w excelu, przechodzą ludkowie i się do nich strzela, krew się rozbryzguje i w ogole ekstra:) byłam wtedy na etapie składania pozwu o rozwód i bardzo mi ta gra pomogła :) nazywa się chyba bang bang czy jakoś tak:D grałam wtedy cały dzień:D a wyobraźnia pracowała pełną parą:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×