Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boniiii 31

Wie, że jest dla mnie wszystkim a jadnak to robi....

Polecane posty

Gość boniiii 31

Powiedziałam mu ze chce z nim być, on mial sie zastanowić, przemyslec. Nie odzywal się przez dłuuuuugi czas, niedawno zadzwonil, przyjechal potem drugi raz i za tym drugim razem mowil, mi ze bedzie moim kolegę, a potem w trakcie rozmowy powiedzial, ze są ladne dziewczyne na siecie, zapozal sie z moja kolezanką... tak jak ja bym sie wcale nie liczyla, byla nikim ale jesli tak mnie postrzega to po co sie odzywal? zby teraz mi dopiekac? jaki jest w ty cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi to bo wie ze jest
dla ciebie wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfds
"To chłopak powinien się starać o dziewczynę" jasne :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boniiii 31
on juz nie jest takim chłopcem ma 36 lat ja o nic go nie proszę, o milość sie nie prosi....ale powiedzialam co czuje on zamilkl, myslalam, ze skoro sie odezwal to chce byc ze mna, a on jest mily, ale zauwazylam, ze puszcz do mnie te teksty, teraz zastanawia mnie, jaki jest jego cel? po co to robi? mogl sie nie odzywac i dac sobie ze mna spokoj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"To może spróbuj o nim zapomnieć." raczej. im dłużej będziesz się niepotrzebnie łudzić tym w większym gównie możesz wylądować. wierz mi, wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boniiii 31
załuje, ze sie odezwal, teraz wszystko boli tak mocno... tak, zapomnieć, mam taki plan i stram sie, uwierzcie ze staram sie juz nawet taka decyzje podjelam, ale nadal zastanawiam sie co to za cel? bo albo dobrze sie bawi, i jest chamam i to dobrze kryjącym się albo nie chce zebyym poznala ze mu na mnie zalezy, ale to drugie to raczej glupota:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boniiii 31
jeśli juz tu jestes wypowiedz się :O moze ktos cos ciekawego mi napisze:P dieki wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×