Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rhythm of the night***

witamina b12 zastrzyki

Polecane posty

Gość maja maj
bardzo prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56-cio latka
popieram opinie "biorąca do końca życia" jest tak jak piszesz są dużo gorsze bóle niż zastrzyk z wit.B12 . Ja biore je od 26lat i brałam nie tylko 100 ale 1000/dawkę/ nie jest tak źle, dużo zależy od osoby dającej zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Crohnem
gastroenterolog nie przepisała mi zastrzyków, a tabletki guzik dają. Wszelkie mozliwe objawy braku wit.B mam. Usunięto mi ta częśc jelita, która jest odpowiedzialna za wchłanianie wit.B . To jaki zastrzyk powinnam sobie zażyczyć i co ile? Wyczytałam w necie, ze chorzy na Crohna itp. biora takie zastrzyki. Macie jakies doświadczenia w tym względzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastrzyk b12
witam boląąąąąą jak jasna cholera az smiac sie chce ci ludzie co piszą ze boli zastrzyk z b12 są obsrani ze strachu nic nie boli zupelnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agak000000000
Witam , od kilku dni przyjmuje zastrzyki z b12 rowniez potwierdzam ze nie bola !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka76
Hejka- powiem szczerze - wybrałam sporo zastrzyków tej witaminy i mało co bolało - przede mną jeszcze następna dawka. Jeżeli pielęgniarka podaje zastrzyk dobrze i powoli to nic prawie nie boli. po co się nakręcać że to jest bardzo bolesne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasianka32
no cóż, jeśli ktoś uważa, że to są bolesne zastrzyki (oczywiście przy umiejętnym podaniu ) to niewiele go w życiu bolało :) na szczęście oczywiście. coś tam boli, w końcu to zastrzyk.. ale niewiele więcej niż inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was mam pytani czy boli taki zastrzyk i czy lepiej podać ten zastrzyk powoli czy szybko.oraz gdzie się go podaje proszę o odpiszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bagin ma rację i inne
mi kazali brać w tabletka nawet przy zastrzykach przeciwbólowych które dostawałam 2x dziennie , bo potem sa zrosty , blizny i to strasznie boli , jakieś tabletki wtedy brałam dość drogie ale wystarczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w które miejsce robią ten zastrzyk B12. Pielęgniarka to zawód z powołania i musi być bardzo miła do pacjentów a nie które są nie miłe i wcale nienadawaja się do tego zawodu i później że człowiek się stresuje i zastrzyk mocno boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalezione nie kradzione NS
Znalazłem 5 ampółek czy coś mi zaszkodzi jak bym se zaaplikował witaminke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do "znalezione nie kradzione NS" gdzie znalazlaś te apułki z witaminą B12 bo też szukam tej witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kupić w amerykańskich sklepach internetowych, np. iHerb (wysyłka do Polski 4$).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gużć
Czy w sklepie iHerb mają witaminę B12 w ampułkach do zastrzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalety leczenia terapią hipertermii onkologicznej ogólnoustrojowej: 1. Zwiększa skuteczność chemioterapii i radioterapii. 2. Redukuje negatywne skutki chemioterapii i radioterapii. 3. Systematycznie uszkadza białka i nici DNA nowotworu. 4. Aktywuje układ immunologiczny do walki z rakiem. 5. Oddziałuje na guz pierwotny oraz ogniska przerzutów nowotworowych. 6. Działa przeciwbólowo. 7. Jest nietoksyczna, nieinwazyjna, bezbolesna. 8. Podnosi jakość życia chorego. 9. Obniża ryzyko powstawania przerzutów. www.BialaOnkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę juz 5 lat do bólu idzie się przyzwyczaić ale pomaga .Na receptę 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vit b12 biorę od 4 lat. Najpierw dłuższą kurację, teraz raz w miesiącu. U mnie zdiagnozowano brak wchłaniania z przewodu pokarmowego, anemię stąd zastrzyki. W zależności od tego kto podaje, raz boli i piecze, raz nie czuć za bardzo. Kilka razy pielegniarka podała mi tak, że się nawet nie zorientowałam, że już po, z kolei dziś tak mi się piguła wkłuła, że od rana mnie noga boli. Zastrzyk trzeba podawać wolno i znać zasady anatomii. Niektóre pielegniarki łaskę robią i szybko wpuszczają, wiec wtedy boli, trzeba wtedy poprostu zwrócić uwagę i tyle. Ogólnie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej nie dam sobie zrobic żadnego zastrzyku w formie oleistej ( bo witamina b12 , b6 to substancja oleista , gęsta). Po jednym zastrzyku czuje się gorzej niż przed. Ból dups..ka po zastrzyku jakby mnie ktoś skopał solidnie skopał. Zastrzyk podawany był bardzo powoli , dyskomfort rozpierania . Ból pojawia się już po próbie wyjścia z gabinetu. Masakra. Więcej nie wezmę. Ampuły do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostawalam te zastrzyki, ale jak bylam w zagrozonej ciąży i kilka miesiecy lezalam w szpitalu. Czy bardzo bolesne? Zalezalo od tego jaka puelegniarka mi robila i jak ja się zachowywalam. Wytlumaczyly mi ze jak się spinam to boli bardziej. Nauczylam się wiec rozluzniac przed zastrzykiem i wytrzymac tak w czasie podawania, im wolniej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastrzyki B12 biorę od 10 lat, choruję na anemie złośliwą, zastrzyki czasami bolą innym razem nie. Zależy od szybkości wstrzykiwania, cieszę się ,że są, bo bez zastrzyków niestety już dawno bym nie żyła, jestem w bardzo dobrej formie i żyję normalnie (Było już kiepsko ze mną) . Chwila małego bólu i..... normalne życie ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Większość pielęgniarek ampułki B12 podaje szybko 10 - 20 sek im krócej- tym boleśniej. Powinien ten lek być podany głęboko domięśniowo w odpowiednie miejsce na pośladku oraz powinien być podawany przez minimum 1,5 minuty,na leżąco. Gwarantuje że nie będzie bolało, co innego czy zgodzi się pielęgniarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkatopiku
witam, mam niedokrwistosc zlosliwa oraz hashimoto. zastrzyki sa bolesne, moja mama jest pielegniarka wiec przez kilka lat mama mi podawala.Pomimo tego zrobily mi sie twarde zrosty. teraz jestem sama za granica i podaje sobie sama, tzn wkluwam sobie albo do ramienia albo do uda. Wszedzie boli, bo czuje sie, jak sie rozpiera w srodku. Tak jest za kazdym razem.No i piecze dodatkowo. Zazdroszcze innym zdrowia, nigdy nie palilam, dbalam o swoje zdrowie, o higiene i takie cos mnie spotkalo. Duzo bledow zyciowych przez to popelnilam ,bo kiedy organizm zyje na 20% funkcjach zyciowych to potem rozne kulki wychodza. Pozdrawiam wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkatopiku
aha i bardzo wolno trzeba podawac. ja musze szybko sobie podac, bo mi sie reka trzesie bo nie lubie ogolnie widoku krwi. Czytalam tez , ze vit b w ampulkach jest niezdrowa dla organizmu,poniewaz zawiera Cyanocobalaminum a to podobno nie jest za zdrowe i nie jest obojetne dla organizmu.Ja sobie podaje jak mi sie przypomni, bo czesto zapominam.jesli macie jakies pytania dotyczace tego tematu to chetnie odpowiem.pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkatopiku
mam swoj temat zalozony na ZDROWIE I URODA,jesli mozecie wypowiedzcie sie: Mam HASHIMOTO i mdli mnie od miesa czy u was tez Od dziecka nie lubialam jesc miesa, nie lubialam zapachu kotletow, sklepu miesnego (wrecz uciekalam bo nie moglam zniesc "smrodu"). Do dzis nie moge sie przemoc z jedzeniem miesa. Jem rzadko, jesli jestem u rodzicow to zjem z grzecznosci kotleta, ale nie mam "checi" na mieso itd. Czy u was tez tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do was czy ma ktoś na sprzedaż witaminę B6, B12 chętnie kupię, może ta osoba co chciała wyrzucić do kosz mi ją odsprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćautorkatopiku. Jak byłaś młodsza i miałaś dostać pierwszy zastrzyk B12 to trzeba było się nie dać zrobić go przez twoją mamę to byś nie cierpiała z bólu po nim, nie pozwoliła byś sobie dać i żadnych zastrzyków to by nic się nie stało. Opisz jak to było ten pierwszy raz. Moja kumpela jest pielęgniarką i mi kiedyś doradziła że jak chcesz mniej bólu odczuwać a brałeś kiedyś jakieś inne zastrzyki w prawy pośladek to lepiej brać inne zastrzyki też w ten sam pośladek wtedy mniej boli a żeby nie było zrostów to godzina po zabiegu trzeba sobie wymasować te miejsce co było robione wkucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaminowa

Witam mam przepisana serie neurovit, seria 10 zastrzyków, po pierwszym nic nie bolało, a po drugim już niestety tak, choć masowałam. Jak się pozbyć tego bólu? Zostało mi jeszcze 8 zastrzyków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×