Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie rozpozna mnie

tak, do Ciebie właśnie piszę

Polecane posty

Gość życie jest piękne naprawdę
A ja już nie kocham 1,5 cierpiałam a teraz jestem w końcu WOLNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie takie topiki ..:p czeski film nikt nic nie wie ... a jedna sie dogaduja ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulasek poszukiwany
Przytulasek?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam - absolutnie nie :) masz świetną stopkę - po prostu zaniemowilam... taaka ... kobieca :) tzn o kobietach :) a ja kocham kogoś - powiedz... bedziesz żalowała i zakladala taakie beznadziejne topiki jak moj :( życie jest piękne naprawdę - zazdroszczę :( cchmurra... nie widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest piękne naprawdę
nie miałam czasu popatrzeć w niebbo :( Opowiedz o niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm więc było jak zawsze najpiękniejsze w całym dniu, magiczne owiane chmurką tajemniczości, przenikliwe, wszechwiedzące, rozbudzające marzenia, a najważniejsze to, że było :) jak nie zdążyliście to teraz błękit ustąpił miejsca gwiazdą śmiało te to mają dopiero moc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba jakas skrzywiona jestem emocjonalnie... aaaa... co mi tam... :) Jakaś slbosc mnie dopadla i tak ten topik zalożylam - ubierając sie na czarno z winkiem pólslodkim w dloni... nie kumam - mis klapnięte uszko ma :( hehhe :) chmurra - mowil do mnie "chmurko"... co bys nie napisal(a) jest piekne... jak ja za nim tesknie... czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie co napisałam, tylko weź winko i do okna ;) lepiej dodawać a jestem płcią piękną, a miłość silniejsza jak do słów nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie kobiety, uwielbiam poezje i miłości o których tak piszą, i przez to słyszę, że mam zbyt wyidealizowane pojęcie na ten temat... ;/ dlatego kocham ze wzajemnością niebo :) ale tak na poważnie to boję się ciemności, ale uwielbiam Noc! no dla mnie to jest coś pięknego noooo wszystko poezja sama w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losie mój
Do mnie piszesz.../ To Ty...? Nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie rozumiem
? po co pisac na forum:/ Nie mozna tego powiedziec osobicie? Tak lepiej? wirtualna milosc? Niektorzy chyba tu tylko po to sa:/ i doszukiwac sie czy aby nie o nim:/ zalosne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie rozumiem
* osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie rozumiem... ...ale jak brak mi odwagi... jak brak mi sił... co mam zrobić... tez chcialabym tak \"po prostu\"... A jeśli powie \"daj mi spokoj\".... Tutaj jest w miare anonimowo... Musiałam to z siebie wyrzucić.... \"Niby\" powiedziec ... a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie rozumiem
I na co czekac? tak to siebie oszukujesz? Nie lepiej wiedziec na czym sie stoi? nie mozna sie bac trzeba myslec trzezwo i nie bac sie bedziesz chociaz wiedziec ze zrobilas/zrobiles to co bylo w Twojej mocy i isc dalej w poszukiwaniu czegos/ kogos nowego albo zycie w samotnosci ( kazdy sie jej boi ale czy ona jest tak zla?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie rozumiem
zrobilas nie doczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... nie jest zły... Chyba wiem, ze mnie kocha...ale ma kogoś... Kiedys odeszłam...bo tak było lepiej... Teraz wiem, ze ma kogoś... Nie mam prawa znowu wchodzić w jego życie - burzyc to co staral się zbudować po naszym rozstaniu... Nie mam prawa niszczyc jego szcześcia... On wie jak bardzo go kochalam... ja wiem... on jest szczesliwy teraz... OK... ciesze się...ale tęsknię za jego cieplem... Nigdy nie wejde między dwoje "kochajacych sie" ludzi... Wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to witaj w klubie
Do tej pory mylałam,że tylko ja cierpię.Okazuje się,że wiele osób przeżywa katusze związane z zamknięciem jakże rozkosznego rozdziału w życiu,dla dobra i szczęścia tej kochanej przez nas osoby.Ja też się wycofałam,cierpię jak cholera,choć trochę czasu minęło,wiem co czujesz.Nie wiem tylko,czy ten ból i tęsknota za nim minie...pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie rozumiem
nie ma sensu nawet nie mozna budowac swojego szczescia kosztem innych osob a po drugie pomysl jesli kiedys mial kogos i myslal o Tobie to czy jakby byl z Toba to nie zdradzal by z inna?nie jest stabilny emocjonalnie nie wie czego chce lubi kobiety i nie potrafi chyba z nich zrezygnowac boi sie samotnosci? zyc w pojedynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19KoTeCzeK64
Jesli naprawde kochamy musimy pozwolic odejsc tej drugiej osobie.. Bo jesli kochamy ta drugo osobe chcemy dla niej jak najlepiej, zeby byla szczesliwa, skoro jest szczesliwa lub szczesliwy z inna czy innym niech bedzie na to nic nie poradzimy!.. Mimo tego ze kochamy.. Tobie nie chce tego mowic, ale tu to napisze Kocham Cię Przemku.. i bardzo bym chciała znow byc z Toba ;** ;( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) takich historii jest mnostwo.. Tylko czasami chcialabym wyrzucic to z siebie... Tak, przegapilam też swoją szansę "nie kumam"... Ale no powiedz jak miałam to zrobić... Jak zamknąc jego przyszlosc w swoich dloniach... Mogl miec wiecej... i ma... Czasami widuję moje Kochanie... czasami widywalam... teraz juz nawet tego nie chce... Nie ma tak, ze im czlowiek starszy tym mądrzejszy - niestety... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×