Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie rozpozna mnie

tak, do Ciebie właśnie piszę

Polecane posty

Gość 19KoTeCzeK64
dokladnie.. Oni zaslurzyli by byc szczesliwi, widocznie my nie jestesmy szczesciem dla nich.. Ale musimy sie z tym pogodzic, czy chcemy tego czy nie.. bo na sile nic nie zrobimy, a mozemy tyko pogorszyc sprawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego, że kochałam całą sobą odeszlam... Nie wiem czy kiedys mi to wybaczy - pewnie tak... ale nawet ja nie umiem tego wytłumaczyć.... po prostu wiedzialam, ze musze pokazac jemu inna drogę... Tylko, ze jak minął okres karencji zaczelam znowu poszukiwac jego śladów... tego sobie nie wybaczę... Jeszcze kiedys wtule sie w jego ramiona... to wiem... nie kumam - dla mnie rownież :) Juz wiem dlaczego Ciebie lubie ;) 19KoTeCzeK64- dokladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to witaj w klubie
nie jest łatwo pogodzić się z tym,że już nigdy nie będzie mógł być obok...że już nigdy tak nie przytuli,jak tylko on potrafi...że już nigdy nie odgarnie włosów...że już nigdy nie poczujemy jego bliskości,zapachu,ciepła...to boli jak rana ,która się nigdy nie zagoi...i nikt kto tego nie przeżył nie wie,że to jest ból ,który daje funkcjonować ale wieczorami wraca jak bumerang...boli czasem nawet za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to witaj w klubie
to nie pomaga,ja płaczę codziennie bo nikt tak jak on nie rozmawia ze mną ,tylko on sprawia,że czuję się bezpiecznie,błogo,tylko on tak głaszcze po buzi...tylko że on nie zdaje sobie sprawy jakim cierpieniem była okupiona decyzja zniknięcia z jego życia dla jego dobra...czasem nawet krzyk,łzy ani czas nie pomagają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz... mi nic nie pomaga... Czasmi tylko tesknię bardziej... czasami mniej... "tylko że on nie zdaje sobie sprawy jakim cierpieniem była okupiona decyzja zniknięcia z jego życia dla jego dobra...czasem nawet krzyk,łzy ani czas nie pomagają..." nawet nie wiesz, ze są to moje slowa... Gdyby on wiedzial nie pozwolilby mi odejść... Dwa lata... A przede mną cale życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografie
Mina lata gwiazdy zgasną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy swoje dziesięć minut ma by na jawie przeżyć wielki sen. Teraz właśnie los mi szanse dał, czuję że na całość mogę iść. Patrz jak ja zaczaruję świat, on mi da to co będę chciał, coś Ci powiem wierzę tylko sobie, spróbuj tak jak ja. Przeznaczenie nagle daje znak, sercu każe duzo szybciej biec. Każdy chodnik twoje imię zna, wypisane kredą metr na metr. Tak to ja ten z Twojego snu, tak to ja jestem z Tobą tu. Otrzyj oczy sercu sól zaszkodzi, lepiej jest bez łez. Patrz jak ja zaczaruję świat, on nam da to co będę chciał, coś Ci powiem wierzę tylko Tobie, spróbuj tak jak ja.... A to tak w ramach fotografi... :) Chyba cierpie na bezsennośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to witaj w klubie
dobranoc ''nie rozpozna mnie'' choć dobranoc to puste słowo,bo żadna noc już nigdy nie będzie dobra...nigdy już nie będzie tak jak było...a i nas zmienia cierpienie w zupełnie inne osoby...ja siebie nie poznaję...trzymaj się!!!nic nie napiszę,po prostu wiem jak boli,nie mam kogo błagać by przestało... 🌻 :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witaj w klubie - ... nie bedzie... to wciąż za malo... Blagam czas, zeby ukoil moj ból... pomaga... czasami.. Ja nawet slowami nie potrafie tego opisać... Dziekuje "no to witaj w klubie "... naprawde... :) Dobrej nocy ❤️ Utul swoje tesknoty... jutro bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała emocjonalnie
... nie jesteś jedyna... Nie jeste sama... Umieram z tesknoty za nim juz 4 lata... Powoli... Kazdego dnia bardziej.... Bardziej za nim tesknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×