Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poziomkaaaaa+

czy windykator ma prawo dzwonić do mojego pracodawcy?

Polecane posty

Gość aeriusz
Dnia 5.08.2019 o 11:48, Gość hammerfallen napisał:

jeżeli dzwonią z Firmy EOS KSI nie masz się o co bać, musicie dojść do kompromisu że spłacisz długi a oni Ci w tym pomogą, nie martw się niczym, to normalne.

Prawda. To nie jest żaden scam czy tam oszustwo. Jak nie płaciliśmy i uciekaliśmy przed zapłatą należności to później się nie dziwmy że do nas dzwonią itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helmutt

Ma prawo zadzwonić do każdego jak każdy człowiek. Nic w tym nadzwczajnego. Do mojego dzwonili z eos ksi ale nic z tego właściwie nie było. Zapłaciłem co miałem i święty spokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opakmon
Dnia 17.08.2019 o 00:42, Gość helmutt napisał:

Ma prawo zadzwonić do każdego jak każdy człowiek. Nic w tym nadzwczajnego. Do mojego dzwonili z eos ksi ale nic z tego właściwie nie było. Zapłaciłem co miałem i święty spokój 

oczywiście ze tak, eos to w końcu uczciwa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konczopanczo

ma prawo zdrobić wszystko co chce we własnym zakresie, mi w EOS KSI to tłumaczyli i zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bofrong
Dnia 26.09.2019 o 12:50, Gość konczopanczo napisał:

ma prawo zdrobić wszystko co chce we własnym zakresie, mi w EOS KSI to tłumaczyli i zrozumiałem.

ma takie prawo, dokładnie zgadzam się z Tobą konczopanczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolsonaro

Ma, dopóki zbytnio nie nagada głupot pracodawcy to nie masz się o co martwić. EOS ksi akurat nie masz się co bać, porządna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie. Na mocy rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) tylko on ma dostęp do tych informacji i nie możne ich ujawniać. Korespondencja między nim a Tobą powinna odbywać się za pomocą listów poleconych z poręczeniem oraz MUSZĄ zachowywać poufność tych danych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faajn

oczywiście że ma prawo, jak masz długi to tak, w eos ksi tez do mnie dzwonili ale wszystko się wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajot
Dnia 22.10.2019 o 13:56, Gość faajn napisał:

oczywiście że ma prawo, jak masz długi to tak, w eos ksi tez do mnie dzwonili ale wszystko się wyjaśniło.

eos ksi mi też pomogło , naprawdę dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umanka

eos ksi to bardzo dobra firma, nie ma co, w ostatnim tygodniu dzwonili i doszliśmy do wspólnego porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gopon

Windykatorzy to zawód trudny przede wszystkim, są uczciwi, przynajmniej z eos ksi, bo tam własnie ogarniałem wszystkie swoje problemy i mi pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draislo

ma takie prawo oczywiście, rejestr dłużników od tego jest! akurat z eos ksi wiem że normalnie pomagają ludziom i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inar

zadzwonić każdy może,  jeżeli jesteś w rejestrze to wszystko jasne, dlatego mają Twoj numer, ale zgadzam się co do EOS KSI, jak dzwonili stamtąd to nie masz się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daza

oczywiście ma takie prawo, jak ktoś ma problemy finansowe to u mnie to była firma eos ksi, dzięki nim udało mi się wszystko spłacić i powoli wychodzę nma prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackspicy

z mojego doświadczenia wiem że ma takie prawo, na dodatek miałem taką sytuację bo zadzwonili do mnie z eos ksi, ale wszystko przebiegło pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waidin

ma takie prawo, ale według mnie nie masz się czego bać, najważniejsze to zaufanie firmie winykacyjnej w takiej sprawie, u mnie to było eos ksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igl
 

ma takie prawo, ale według mnie nie masz się czego bać, najważniejsze to zaufanie firmie winykacyjnej w takiej sprawie, u mnie to było eos ksi.

ja sie boje od nich odebrac telefon..powiesz jak wygladala taka rozmowa u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windykacja ma obowiązek kontaktować się tylko z dłużnikiem jeżeli przestępcy z EOS KSI wydzwaniają do pracodawcy i informują o zadłużeniu popełniają przestępstwo, ale w przypadku tej firmy słowo przestępstwo to norma.

Najważniejsze, jeżeli dzwonią złodzieje z EOS i informują o długu należy ich poinformować żeby wysłali kompletną dokumentacje zadłużenia jeżeli tego nie zrobią oznacza to że chcą WAS okraść!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×