Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doloresss67

ciąża i mięśniak - kto tak miał ?

Polecane posty

Jestem w 15 tyg ciąży i właśnie dowiedziałam się ,że prócz dzidziusia rośnie mi w brzuchu mięśniak. Na razie nieduży - 2,5 cm. na przedniej ścianie macicy.... Radiolog, który robił usg (znajomy) troszkę mnie postraszył i powiedział, że w większości przypadków operuje się to w czasie ciąży i że trzeba mnitorowac....natomiast mój ginekolog...kazał o mięśniaku zapomnieć i się zrelaksować :)) Powiedział,że wiele kobiet tak ma , ze 2,5 cm to wogóle mały itp..... A ja jestem troszkę niespokojna. Proszę o opinie na ten temat - chętnie od mam ,które mały podobne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam miesniaki, probuje zajsc w druga ciaze,narazie cisza... Zrobily mi sie po porodzie,narazie niecaly 1 cm,dwie sztuki... A checia poczytam temat wypowiedzi mam na ten temat! Spokojnej ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam trzy, nieduze. Lekarz nie robil zadnego halo. Powiedzial, ze bedziemy monitorowac i monitorowal. Podczas ciazy dwa miesniaczki zniknely, teraz zostal tylko jeden. Ciaza przebiegala normalnie. Bardzo czesto jest tak, ze miesniaczki podczas ciazy moga urosnac, a potem zniknac, ale trzeba je obserwowac, bo jesli sa \"zle\" umiejscowione to moga przeszkadzac. Sluchac trzeba lekarza i byc dobrej mysli.........pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×