Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ChoraZMiłości1983

Do zdradzajacych, zdradzanych i kochanek

Polecane posty

Gość ChoraZMiłości1983

Proszę od powiedźcie mi na pytani. Nie ważne którą osoba jestem. ważne, że nie umiem sobie z tym poradzić.Czy jeśli ktoś zdradza osobę z którą jest w związku od półtora roku to czy jeszcze ja kocha. Czy jeśli mężczyzna znajduje sobie kochankę to to znaczy, że miłości miedzy nimi już nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******Zuza
w takim związku na pewno coś jest nie tak, sama zdradzałam bo brakowało mi miłości i czułosci męża, moja zdrada wyszła na jaw, to było ponad 3 lata temu, jestem cały czas z mężem i myślę że się kochamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnerwiona osa
on ją kocha,może wkradła się rutyna,problemy łóżkowe i dlatego zdradził,chyba każdemu zdarza się raz w życiu popełnić błąd...nie łudź się,że odejdzie od niej...to utopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zdrada jest jednorazowa to zawsez można pozwolić sobie na nabranie się że to jednorazowe, ze to alkohol, słabośc itp ale stała kochanka? Kobieto, proszę cię. co ty piszesz? zalezy jaki rodzaj milosci akceptujesz. ty od przytulania, ona od pieprzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnerwiona osa
złośnico a ciebie wszędzie pelno i ziejesz ogniem.Proste-facet lubi zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko-dopóki się nie wyda albo nie zakocha się w kochance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vella
byłam zdradzana,byłam kochanką a teraz jestem mężatką i czuję że mój mąż juz mnie nie kocha i nie szanuje tylko wygodnie mu miec kucharkę,sprzątaczkę , praczkę a kiedy przestałam sie z nim kochac bo zalecił mi to lekarz bo jestem po takim kobiecym zabiegu to traktuje mnie jak służącą ....a ja potrzebuję meżczyzny.Myślałam że jestem silna że facet to tylko dodatek do mojego idealnego życia a ja jak normalna baba potrzebuję przytulenia,komplementów muszę czuc sie potrzebna...coraz częściej myślę by wyjśc do ludzi tak jak namawiają mnie koleżanki i poszuka sobie kochanka....ale jak jak ja kocham swojego męża.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChoraZMiłości1983
ja jestem w nim zakochana po uszy, spotykamy się os 3 miwsięcy. Nie wiem czy on mnie kocha a nie mam odwagi sie o to zapytać. Czy mogę przekonać się o ty w inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceeetttt
ja tam zdradzam kiedy cos wypala sie w starym zwiazku; pozniej najczesciej nastepuje rozstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChoraZMiłości1983
rozstanie z kochanką? A miłść? Łączy was tylko czysty seks czy coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceeetttt
rozstanie z kochanka i dziewczyna kochanka jak to kochanka nadaje sie tylko na bok; a z dziewczyna tez rozstaje sie bo wiadomo cos nie uklada sie, jak znalazlem sobie kochanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka pprawdda
po 3 miesiacach i juz zdradza? tutaj na pewno nie ma i nie bylo milosci masz niby 25 lat a w glowie pusto nie dziwie ze cie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChoraZMiłości1983
on nie zdradza mnie tylko swoja stałą partnerkę ze mną. Ja wpadłam po uszy w tym wszystkim. My spotykamy sie razem od 3 miesięcy a prędzej pracowaliśmy z sobą 3 lata. On był w związku nieformalnym z tamtą dziewczyną jakieś 5 miesięcy gdy wszystko między nami zaczęło się dziać, co swój początek tak naprawdę miało już rok po tym jak zaczęliśmy razem pracować. Jezu jakie to wszystko trudne. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja go kocham, a nie wiem co on czuje do mnie. boję się go zapytać co czuje bo boję się , że jego uczucie do mnie nie jest tym czego bym oczekiwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChoraZMiłości1983
Łup Łup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vella, ja jestem przyjamniej prawdomówna,a widzę że tobie gdzieś na odcisk nadepnęłam, skoro się czepiasz kilku prostych i jasnych moich słów. Jak facet znajduje sobie kochankę to znaczy że coś mu nie gra w obecnej partnerce. Proste, nie? Ale zeby zostawil partnerkę dla kochanki... rzadko, oj rzadko. Bo partnerka to, bo tamto, bo przyzwyczajenie, a kochanką to tylko sex, fajny sex, ale tylko sex, bo potem to tak głupio miec nastepna kochankę, bo to, bo tamto... kobieto, powiem ci tyle - nieciekawa sprawa. Spójrz na to realnie nie sluchaj osob z forum - wyjdz z siebie i spojrz na to z boku. trudne ale skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominajka12
Ok mam męza od 6 lat i co mimo że kocham(a może jednak nie)sotaknie z człowiekiem z przed kilkunastu lat załamało mnie całkiem, marze tylko o tym aby go dotknąć zobaczyć i co czy zapomniałam o mężu nie!!Ale nie zapomniałam o pierwszej miłosci i ciagnie boli i sie teskni.Jeśli tak na to patrzeć też jestem ułomna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka209
a ja jestem kochanką od ponad pięciu lat i wiem że nie jestem drugą tylko kolejną,wiem że to szaleństwo ale nie umiem tego przerwać. ma zonę dzieci, kochanke i dziecko z nią i mnie i może jeszcze inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChoraZMiłości1983
A czy istnieje szansa że kocha choć trochę również i mnie? czy mu naprawdę chodzi tylko o sex. Wiem, że to naiwne z mojej strony ale ja nie wyobrażam sbie życia bez niego. Jest sznsa, że nie kocha tej kobiety z ktorą jest w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChoraZMiłości1983
Czy ktoś tam jest??? proszę doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada taka jest
jakby jej nie kochał to by od niej odszedł. Faceci odgraniczaja sex od uczuc, on ciebie tylko bzyka skarbie, lepiej znajdz sobie kogos do kochania a nie do bzykania, tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChoraZMiłości1983
a jest chociaż cień szansy że to może być coś więcej. On ma dziecko z tamta kobietą, syn jego ma 3 miesiące. robiłby to gdyby ich kochał? ja nie umiem bez niego zyć. wpadłam po uszy w tym wszystkim z jednej strony chciałabym sie od tego wszystkiego uwolnić a z drugiej nie wyobrażam sobie, że jego w moim życiu nie ma. Jak jeden dzień nie zadzwoni to ja już ryczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChoraZMiłości1983
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChoraZMiłości1983
Tylko ze nasza głupota jest konsekwencja waszych zachowań więc sie odwal. po co nas w sobie rozkochujecie jak potem dręczycie nas i doprowadzacie do skrajności!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia kozo
gdybym byla na miejscu tej dziewczyny to jakbym cie dorwala w swoje rece to niegdy wiecej nie zastanawialabys sie nad czym czy cie kocha, czy nie kocha, a moze troszeczke skad sie takie pustaki jak ty biora? rece mi opadaja jak czytam topiki takich zalosnych bab, honoru nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ja bym była na miejscu tej kobiety, to bym faceta posłała w diabły. Nawet jednej walizki bym mu nie wystawiła za drzwi. Dziecko malutkie, a on pieprzy jakąś durną małolatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a prawda jest taka
ja p i e r d o l e ten twoj kochas to zwykłu c h u j a ty jestes dziwka bez szczypty honoru, gardze toba ty smierdzace scierwo, oby zona sie dowiedziała i zrobila ci z pyska marmolade zdziro! przepraszam reszte czytajacych za wulgarnosc wypowiedzi ale ta idiotka mnie wyprowadziła z rownowagi poziomem swojego k u r e s t w a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czepta się faceta. Dajcie jej spokój, przecież widać, że to jakieś niedorozwinięte. Przecież to on ślubował miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Szkoda mi tego dzieciaczka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a prawda jest taka
ok on slubował jego wina ale to ona tu leje zale na forum ze zdycha z miłosci - pojeb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjanka
Do a prawda jest taka .....masz rację co za sz..... niech idzie się leczyć psychiatryki są dla takich ze swego otoczenia znam takie też tam wylądowały przez swoje k.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZASTRZELę SIę
do wszystkich mądralińskich tutaj. a nikt nie zauważył że ona może jest ofiara tego wszystkiego? o powinno się dorwać tego dupka co zdradza a nie tą babeczkę, ona tez jest jego ofiarą tak jak tamta kobieta. Facet probuję podbudować swoje ego kosztem złamanych serc. Dupek z niego. Powiem wam coś dziewczyny, nie chciałabym być na miejscu tej osoby bo to co ona teraz przezywa jest dla niej traumą. czy wy k...a mać Jeszcze nie wiecie że serce nie wybiera, nie słucha się rozumu ani zasad.?!!! Nigdy nie byliście chyba zakochani ze oceniacie . Ktoś tam napisał, ze chętnie przeorałby buzię tej dziewczynie, a nikt nie pomyślał o obcięciu h..a temu padalcowi, a może to on rozpoczął wszystko!!!!!! Zastanówcie sie nie ma czarnego albo białego, ludzie troczę pomyślcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a prawda jest taka
zastrzele sie - czyzbys tez była kochanka??? ja byłam zdradzoną i wiem ze te larwy kochanki są tak samo winne jak zdradzający faceci! serce moze i nie wybiera ale ludzie dzieki bogu maja tez mózg a ze niektorzy go nie uzywaja to juz jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×