Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iiinnnnnnaaa22

mam jadłowstręt bo chlopak mnie olał

Polecane posty

Gość iiinnnnnnaaa22

i wybral inna oszukal mnie:O aja glupia dalam sie nabrac:O od tego czasu minelo jzu 6 mc a ja zaczynam powoli jesc malymi kt=roczkami ale bez lekow sie nie obeszlo..byly.wymioty moglam nic nie jesc calymi dniami ledwo co pilam nawet nie bylo czym wymiotowac bralam zastrzyki na wzmocnienie teraz cos na uspokojenie chyba jestem nienormalna bo my nawet nie bylismy para:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka pprawdda
musialobyc z Toba cos nie tak; fajnej dziewczyny facet by na pewno nie olal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinnnnnnaaa22
nic ze mna nie jest nie tak faceci sie kolo mnie kreca ale Ci niewlasciwi:O hmmm.....wybral sobie ..ah szkodapisacchyba nikt mnie nie zrozumie bo zaraz bedzie ze jej ublizam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pies z kulawa noga na wszystko poleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadas
no to faktycznie jesteś nienormalna, skoro nie byliście parą. Poza tym wszystkie zaburzenia w jedzeniu to tak naprawdę choroby związane z psychiką. DO psychiatry idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica32
niemartw sie to niema sensu pomyśl sobie tak skoro ją wybrał to nie ty straciłaś tylko on bo napewno jesteś ładną i fajną dziewczyną a poza tym tego kwiatu jest pół światu nie ten to bendzie inny.pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinnnnnnaaa22
DZIEKI KOCICA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalesnik
ja mam podobnie, niedawno rezwał ze mna kontakto facet z którym sie spotykałam 3 razy ale te trzy razy były dla mnie bardzo ważne.:((( no niestety takie jest zycie ja do tej pory nie wiem dlaczego ...trudno jest mi sie z tym pogodzic moze z czasem bedzie lepije.nie pisze cos masz robic zeby zapomniec bo ja sama nie znam skutecznego sposobu. buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×