Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diepetersilie

Niemiecki - dla każdego komu ten trudny język sprawia problem

Polecane posty

Gość diepetersilie

Mam już doświadczenie w udzielaniu korepetycji i w pracy z dziećmi i młodzieżą (harcerstwo), dorosłych tez uczyłam :). Ne jestem żadnym profesorem (3 rok niemcoznawstwa), ale za to świetnie rozumiem (z autopsji), które zagadnienia niemieckiego są wyjątkowo "ciężkie" i wiem jak przez nie przebrnąć. Preferuje zorganizowaną pracę, w której chodzi o "polubienie języka" i otaczanie się nim w czasie "pozalekcyjnym" (tłumaczenie piosenek, wieszanie słówek w pokoju). Oczywiście prace domowe i samodzielną naukę uważam, za niezbędny element zajęć. Tym którzy wierzą, że na 1-2 godzinach w tygodniu (bez dodatkowego samodzielnego wkładu) można się naprawdę czegoś nauczyć sugeruję by zastanowili się czy nie szkoda czasu i pieniędzy. jeśli chodzi o cenę: 20-25 zł/60min (zależne od dojazdu itp.) Mieszkam na południu Łodzi, więc okolice lub centrum byłyby najbardziej wskazane proszę pisać na mejla: pietruszka211@wp.pl lub gg: 1358859 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyyytaaaakk
Mam już doświadczenie w udzielaniu korepetycji i w pracy z dziećmi i młodzieżą (harcerstwo), dorosłych tez uczyłam . Ne jestem żadnym profesorem (3 rok niemcoznawstwa), ale za to świetnie rozumiem (z autopsji), które zagadnienia niemieckiego są wyjątkowo "ciężkie" i wiem jak przez nie przebrnąć. Preferuje zorganizowaną pracę, w której chodzi o "polubienie języka" i otaczanie się nim w czasie "pozalekcyjnym" (tłumaczenie piosenek, wieszanie słówek w pokoju). Oczywiście prace domowe i samodzielną naukę uważam, za niezbędny element zajęć. Tym którzy wierzą, że na 1-2 godzinach w tygodniu (bez dodatkowego samodzielnego wkładu) można się naprawdę czegoś nauczyć sugeruję by zastanowili się czy nie szkoda czasu i pieniędzy. jeśli chodzi o cenę: 20-25 zł/60min (zależne od dojazdu itp.) Mieszkam na południu Łodzi, więc okolice lub centrum byłyby najbardziej wskazane proszę pisać na mejla: pietruszka211@wp.pl lub gg: 1358859 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
ja nie zainteresowana, ale pozdrawiam rowniez z Łodzi i rowniez z fascynacja jezykiem - studentka germanistyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reflektowałabym gdybys był
z okolic wrocka no ale nie jesteś Ale pomysł na reklamę dobry:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diepetersilie
była :) No cóż gdybym miała własny odrzutowiec to zaproponowałabym, że wpadnę raz w tygodniu na 2 godzinki :), no ale że nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×