Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Penny Royaltea

Czy wygląd kreuje człowieka??

Polecane posty

Gość Penny Royaltea

Czytając kafeterię i rozglądając się z dużą dozą sarkazmu wokół dochodzę do wniosku, że jest absolutnie najważniejszy. Jeśli ktoś jest piękny, to jest to już jakaś jego zaleta i zasługa, jeśli brzydki - każdy życiowy sukces będzie ewenementem... Palą się na stosie moje ideały. A Wy?? Jak bardzo inaczej traktujecie osobę atrakcyjną, a jak nieładną?? Patrzycie z lekceważeniem na brzydką, grubą okularnicę nawet jeśli tylko pyta Was o drogę, a z sympatią i respektem na ślicznotkę, która na Was wrzeszczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze uprzejmie odpowiadam
jesli mnie ktos grzecznie zagadnie. Moze byc garbata babcia, moze byc piekna laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado
Tylko głupcy sugerują się jedynie wyglądem, a że większość ludzi tutaj to właśnie głupcy, stąd Twoje spostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę iż
jak podchodzi do mnie jakaś garbata brzydula to trza zwiewać bo to z siatki ben Ladena moze jakas ...tak mówie wom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiven z Dynastji
są i różne rodzaje piękna i różne brzydoty... mnie np. piękno plastikowych cycków oklejonych cekinami wcale nie rusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale co to jest ewenement
???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiven z Dynastji
dołonczam do przedmówcy! ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem co to j
est ewenement moge moge??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiven z Dynastji
zapodawaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera kim jest
Stiven z Dynastji bo pamiętam tylko Blejka Karingtona. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest udowodnione w psychologii że bardziej daży się sympatią tych którzy są ładniejsi...zawsze tak było, jest i będzie... :) Może jedynie zmianiają się kanony piękna .. Zauważcie...to zawsze brzydale w filmach grają seryjnych morderców, ludzi złych... czarownice w filmach zawsze są brzydkie jakby brzydota = zło... A księżniczki i szlachetni księża? Ci wszyscy wypacykowani 'dobrzy bohaterowie' przeważnie to ludzie ponadnaturalnie piękni... W życiu może nie najważniejszy jest wygląd bo życie zna wyjątki, ale piękno ułatwia je zdecydowanie... Zawsze ładniejszy będzie miał jakiś"cichy przywilej", wiem to obserwując ludzi i świat.... Sama kiedyś byłam 'brzydkim kaczątkiem" w dosłownym tego słowa znaczeniu... gruba, niska... całą szkołę trzymałam się na uboczu, rzadko kiedy mnie zapraszali... Teraz bardzo wyładniałam...koledzy ze szkolnych lat się odzywają i chcą umawiać...hehe dobre sobie ...ale to mi pokazuje że wygląd się liczy... o wiele łatwiej mi teraz nawet załatwia się sprawy bo na 'ładne oczy' da się dużoooo załatwić... Oczywiście nie uważam się za mega piękność do niej mi dalekoo i takim ludziom uważam że jest jeszcze ławtiej...może nie we wszystkim i zawsze... ale jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po wypowiedzi
iksowatej już nie mam ochoty wam powiedzieć co to jest ewenement..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdą się wyjatki i powiedzą, że nie patrzą na wygląd, ale chcąc nie chcąc - nie okłamujmy, ma znaczenie. Gdyby tak nie było to pogodę nie zapowiadałaby smukła, ładna pani, tylko właśnie ta z nadwagą i mniej ciekawą urodą. Z innej strony z każdej kobiety można zrobić bóstwo. Spójrzcie na mężczyzn, którzy przebierają się za kobiety. No! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985Morality_Troy
Logiczne, że piękniejszym w życiu łatwiej ;), chyba, że w głowie pusto to wygląd nie pomoże a rzadko wygląd idzie w parze z rozumem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie co wam jeszcze powiem
tacy przystojni czy śliczne mają w życiu nie tylko łatwiej z racji tego samego faktu chodzi jeszcze o to że Ci ludzie są pewniejsi siebie a Ci z kolei maja o wiele łatwiej bo to chyba normalne---masz do wyboru stanowcza osobe czy niezdecydowany znak zapytania co wybierasz do spółki albo na kierownika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgodzę sie z tym
że rzadko wygląd idzie w parze z rozumem. znam pełno takich przypadków. no chyba że ladny wyglad to dla ciebie wytapetowane różowe solarki - w tym przypadku się zgodzę.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa skurwysynka
wyglada na to ze mam przejebane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiven z Dynastji
Stiven to był taki.... no tego... a nieważne :D określmy sobie na poczatek co komu się podoba w drugim człowieku, dobrze? po kolei proszę:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no ale nikt nie poweidzial
co to jest ten ewenement... :-( buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiven z Dynastji
ej kolego! teraz się wypowiadamy o ewenementach ale we własnych gustach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam na odpwoiedz
co to jest ewenement????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim ewenementem
jest Pani z 4b od polskiego i pomidorowa z ryżem a wasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×