Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja mam sylwi24

kto ma ochote na zdrade????

Polecane posty

Są różne obliczazdrady i ja piszę o tej, która sie zwykle pomija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicia - uwielbiam żartować, ale zdradzie fizycznej, mówię zdecydowane nie i w tym temacie w całej rozciągłości zgadzam się z Brumcią :) A troszkę lat mam za soba 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja poznałam ludzi do których życiowy kopniak i strata wiary w siłę miłosci popchnął do zdrady i byłam wstanie zrozumiec i współczuc dlatego nie jestem juz tak twarda w tych opiniach :) nie mnie oceniac zawiłe zyciowe scieżki :O jestem tylko człowiekem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicia - jakkolwiek osobę którą do zdrady popchnął np mąż znęcający się psychicznie czy fizycznie jestem w stanie zrozumieć, tak doopodajek, które rzną się na wczasach w egipcie, gdy mąż i dzieci są obok nie pojmę nigdy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumka powiem ci jedno wkleiłas swją polemikę w trakcie naszej słownej zabawy na tym temacie odczułam to jak osobistą riposte w moim kierunku myslę ze amorek równiez :O wiec moja akcja jest reakcją...ja nie wklejam moich opinii o seksie ostrym kiedy zabawiasz się z MS czy to nie powinno cię choc na chwilkę zastanowic?:O mogłabym twoje wpisy takze poddac ocenie nie robie tego wiec czemu ty próbujesz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistacja własnie o to mi chodziło :) bo życie jest naprawde zawiłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V - kazdy widzi to, co chce widzieć. Nie zabraniam nikomu nigdzie wchodzić i pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu próbujesz mnie ocenic :O czy czymś ci zaszkodziłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistacjo zgadzam się z Tobą..aczkolwiek ja nadal wyznaję zasadę,że nie należy mieszać kafe z realem. Zdrajców nie popieram ale nie rzucam się na nich dopóki nie znam powodu dla którego stało się jak stało a najlepiej jeśli znam zdanie obu osób zarówno zdradzającej jak i zdradzanej ,wydać opinię jest łatwo zrozumieć motyw trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V - wybacz jeżeli poczułas się dotknieta moimi wpisami. Piosze po prostu o tym co myśle o zdradzie nie o zdradzających, nie to Tobie czy Amorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety - nie pisłam o zdrajcach tylko o zdradzie. Nie pisłam o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co wówczas, gdyby Twój mężczyzna zobaczył Twoją - podaną przez Vicie polemike z M_S i odebrałby to jako zdradę?? Próbowałabyś go przekonać, że jest inaczej?? Przeciez on mógłby Ci to samo powiedzieć -zdrada jest zdradą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumka :O jesli flirtowanie uwazasz za zdradę:O to nie wiem jak masz zamiar funkcjonowac :O flirty z mezczyznami zdarzają sie zawsze w pracy w kolejce po zakupy u lekarza :O i puszyc sie jak ktoś próbuje z Tobą poflirtowac bo uwazasz to za zdrade to nie tylko smieszne ale załosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistacjo - nie wybaczyłabym zdrady. Amorku - tak, siebie terz nazwałbym tchórzem i nikczemnikiem. V - staram sie ni popadać w przesadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Brum tym się różnimy ja nie uważam siebie za tchórza tylko dlatego ,że piszę na forum uważam ,że lepsze to niż zdrada w realu być może jestem wygodna ale to moje życie i moje sumienie i nikt nie musi mnie sprowadzać na ziemie sama wiem kiedy przeginam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - pokazujesz to, co piszesz na forum, osobie, na której Ci zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobie na której mi zależy?jest wiele takich osób jeśli masz na myśli partnera to szczerze odpowiem: nie ale podejrzewam,że mając wybór wybrałby moje pisanie na publicznym forum niż zdradę fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×